Наконечники мідно-луджений, металорукава, скоби, ящики розриву та інше

Договір про закупівлю без застосування відкритих торгів відповідно до пп. 12 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 за № 1178, Комунальне підприємство теплових мереж «Криворіжтепломережа» включено до переліку об’єктів критичної інфраструктури за типами основної послуги – постачання теплової енергії, постачання гарячої води відповідно до статті 9 Закону України «Про критичну інфраструктуру» та Порядку віднесення об’єктів до об’єктів критичної інфраструктури, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 09 жовтня 2020 року № 1109, Міністерством розвитку громад та територій України наказом від 07.09.2022 № 167 затверджено секторальний перелік об’єктів критичної інфраструктури. Вказана продукція потрібна для підкл

Очікувана вартість

652 911,06 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03342184
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50000, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, провулок Дежньова, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
КПТМ "Криворіжтепломережа" (Serhiy Mykolayovych Mitin (Director) Natalia Volodymyrivna Guliyeva (Head of Public Procurement Group))
Володіння мовою:
Телефон:
+380564095491, +380671523392
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Наконечники мідно-луджений, металорукава, скоби, ящики розриву та інше

Код ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл

Кількість:

13 563 единица

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 50000, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Центральний склад, провулок Дежньова, 9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 груд. 2022 11:29

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
40%
Період (днів):
5 ( календарні )
Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
60%
Період (днів):
7 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
652 911,06 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Мальцев Олексій Олександрович
Телефон: 0967661017, 068934-09-00 ЄДРПОУ:
37989426

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 груд. 2022 11:31
Підписаний договір 22 груд. 2022 11:30

Пропозиція

652 911,06 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КПТМ "Криворіжтепломережа"

Вас може зацікавити

Стабілізатор напруги трифазний HHCT 250 кВт STRONG M1 або еквівалент
Стабілізатор напруги трифазний HHCT 250 кВт STRONG M1 або еквівалент
Ім'я:
Роман Зламанець
E-mail: [email protected] Телефон: +380577304253 Веб сайт: ЄДРПОУ:
34390710

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

879 166,67 грн без ПДВ

Дивитись
Стабілізатор напруги однофазний побутовий ГЕРЦ У 36-1/50 v3.0
Стабілізатор напруги однофазний побутовий ГЕРЦ У 36-1/50 v3.0
Ім'я:
Валентин Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380666128684 ЄДРПОУ:
14323646
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

509 880,00 грн з ПДВ

Дивитись
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Пристрої плавного пуску)
Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Пристрої плавного пуску)
Ім'я:
Плеса Тетяна Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444612227 ЄДРПОУ:
30019801
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

990 800,00 грн без ПДВ

Дивитись