Дизельні генератори ДК 31120000-3 - Генератори

без застосування електронної системи закупівель на підставі пункту 13 Особливостей, зокрема, передбачено, що для придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту,вартість яких становить або перевищує 200 тис.гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: п.п 6 відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі). Документи, що підтверджують наявність підстав п.13 Особливостей п.п.6 для застосування укласти прямий договір без використання електронної системи закупівель згідно «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі Особливості) :Звіт про результати проведення процедури закупівлі за ідентифікатором UA-2022-12-12-018406-a.

Очікувана вартість

849 300,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03198563
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 29013, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Проскурівського підпілля, 32
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Кріль Яна Іванівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380671735975
E-mail:
Факс:
+380382655390

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дизельні генератори номінальною потужністю не менше 16 кВт

Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 30 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 29013, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 32
2

Дизельні генератори номінальною потужністю не менше 12.5 кВт

Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори

Кількість:

3 штуки

Період доставки:

до 30 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 29013, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 32

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 груд. 2022 16:22
Не вказано 20 груд. 2022 16:08
Не вказано 20 груд. 2022 16:08

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( робочі )
Опис:
Оплата за поставлений товар проводиться впродовж 7 (семи) робочих днів з дати підписання видаткових накладних Сторонами

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
849 300,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Лукянчук Роман Миколайович
Телефон: 0686303006 ЄДРПОУ:
3402417573

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 груд. 2022 16:21

Пропозиція

849 300,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ Управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради

Вас може зацікавити

Генератори інверторні бензинові 1,6-2,0 кВт, 2,3-3,3 кВт.
Генератори інверторні бензинові 1,6-2,0 кВт, 2,3-3,3 кВт.
Ім'я:
Сергій Сірук
E-mail: [email protected] Телефон: +380967420192 ЄДРПОУ:
26616023

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

562 620,00 грн з ПДВ

Дивитись
Інверторні генератори MaXpeedingRods серії MXR, в асортименті, код ДК 021:2015: 31120000-3 «Генератори» (10.16)
Інверторні генератори MaXpeedingRods серії MXR, в асортименті, код ДК 021:2015: 31120000-3 «Генератори» (10.16)
Ім'я:
СМОТРИЧ Сергій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380664350270 ЄДРПОУ:
26638852

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

600 820,00 грн без ПДВ

Дивитись
Дизельний генератор (31121100-1 - Дизель-генераторні установки)
Дизельний генератор (31121100-1 - Дизель-генераторні установки)
Ім'я:
Косенко Наталія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380534051404 Факс:
+380534051404
ЄДРПОУ:
43139284

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

600 346,67 грн без ПДВ

Дивитись