Природний газ (код ДК 021:2015: 09120000-6 – Газове паливо)
відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ (код ДК 021:2015: 09120000-6 – Газове паливо)
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 40 500 метри кубічні |
Період доставки:
до 31 бер. 2023
|
Місце доставки: Україна, 81340, Львівська область, м. Судова Вишня, площа І.Франка,14 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 20 груд. 2022 15:28 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 20 груд. 2022 15:17 |
Пропозиція
670 432,55 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти, культури та туризму, молоді та спорту Судововишнянської міської ради Яворівського району Львівської областіВас може зацікавити
708 750,00 грн без ПДВ
Дивитись383 683,42 грн без ПДВ
Дивитись336 789,16 грн без ПДВ
Дивитись