Джерело резервного живлення - генератор бензиновий (закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.)

Очікувана вартість

80 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43917473
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 77600, Івано-Франківська область, смт Рожнятів, вул.Шкільна, будинок 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шевчук Галина Василівна
Володіння мовою:
Телефон:
380968324930
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Генератор бензиновий-Alimar ALM B-7500 TE JN

Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 19 груд. 2022 13:30

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
80 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Зерній Наталія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0504505099 ЄДРПОУ:
2781604722
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 19 груд. 2022 13:30

Пропозиція

80 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, молоді та спорту Рожнятівської селищної ради Івано-Франківської області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Карпов
E-mail: [email protected] Телефон: +380966401565 ЄДРПОУ:
26639685

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

132 166,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Вольська Христина Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380936468772 ЄДРПОУ:
03348471
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

44 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Галишич Михайло Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: +380684298526 ЄДРПОУ:
40134461

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

41 666,67 грн без ПДВ

Дивитись