Генератори бензинові

Рішення Косівської міської ради від 25.11.2022 р. № 44-23/2022(придбання джерел резервного живлення для облаштування місць розміщення громадян, які у зв’язку з бойовими діями залишили місце проживання/перебування)ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2022-11-28-011423-a Генератори (Бензинові генератори) Дата формування звіту: 06 грудня 2022 Найменування замовника: Відділ освіти Косівської міської ради Категорія замовника: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган Ідентифікаційний код замовника в ЄДР: 44131768 Місцезнаходження замовника: 78601, Україна, Івано-Франківська область, місто Косів, вулиця Шевченка 40 Вид предмета закупівлі: Товари Назва предмета закупівлі: Генератори (Бензинові генератори) Код за Єдиним закупівельним словником: ДК 021:2015:31120000-3: Генератори Назва номенклатурної позиції предмета закупівлі Код згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг Генератори (Бензинові генератори) ДК 021:2015: 31120000-3 — Генератори 12 штуки 78601, Україна, ІваноФранківська область, м. Косів, вул. Шевченка, 40 відділ освіти Косівської міської ради до 20 грудня 2022 Вид закупівлі: Процедура Умови оплати: Подія Опис Тип оплати Період, (днів) Тип днів Розмір оплати, (%) Поставка товару Пiсляоплата 7 Банківські 100 Дата оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі: 28 листопада 2022 16:15 Кількість учасників закупівлі: 0 Найменування учасників процедури закупівлі (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (для фізичної особи) Ціна пропозицій учасника до початку аукціону (ціна пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі) Ціна пропозицій учасника після закінчення аукціону Інформація про наявність і відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасників кваліфікаційним критеріям згідно зі статтею 16 Закону України “Про публічні закупівлі”, та наявність/відсутність обставин, установлених статтею 17 цього Закону Дата оприлюднення повідомлення про намір укласти договір: Підстави для прийняття рішення про неукладення договору про закупівлю, у разі якщо в результаті проведення конкурентної процедури закупівлі/спрощеної закупівлі не було укладено договір про закупівлю: відсутність пропозицій Дата укладення договору про закупівлю: Відсутні Сума, визначена в договорі про закупівлю: Відсутні Найменування учасника, з яким укладено договір про закупівлю: Відсутні Місцезнаходження учасника, з яким укладено договір про закупівлю: Відсутні Інформація про субпідрядника (у разі залучення до виконання робіт або надання послуг): Відсутня Ідентифікатор договору: Відсутній Застосовані критерії оцінки: Ціна - 100%

Очікувана вартість

510 417,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44131768
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 78601, Івано-Франківська область, місто Косів, вулиця Шевченка 40
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лозован Оксана Онуфріївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380347824784
E-mail:
Факс:
+380347824784

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Генератори бензинові

Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори

Кількість:

8 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 78601, Івано-Франківська область, м. Косів, вул. Шевченка, 40

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 груд. 2022 16:34

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
510 417,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Надрага Зореслава Сергіївна
Телефон: 0985792051 ЄДРПОУ:
3348601320

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 16 груд. 2022 16:26

Пропозиція

510 417,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти Косівської міської ради

Вас може зацікавити

Дизельний генератор (31121100-1 - Дизель-генераторні установки)
Дизельний генератор (31121100-1 - Дизель-генераторні установки)
Ім'я:
Косенко Наталія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380534051404 Факс:
+380534051404
ЄДРПОУ:
43139284

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

600 346,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Волинко Лариса Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380979357176 ЄДРПОУ:
05417035

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

393 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
Генератор дизельний, 40 кВт, 3 фази (Код 31120000-3 Генератори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Генератор дизельний, 40 кВт, 3 фази (Код 31120000-3 Генератори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:
Світлана Катрич
E-mail: [email protected] Телефон: +380664440525 ЄДРПОУ:
34724011

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

347 306,48 грн без ПДВ

Дивитись