Поточний ремонт (заміна віконних блоків та склопакетів) в приміщенні аптека денний стаціонар Комунального некомерційного підприємства "Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Макарівської селищної ради, пошкодженому під час бойових дій

Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 3 (4) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.

Очікувана вартість

344 772,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01994698
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08001, Київська область, селище міського типу Макарів, вулиця Хмельницького Богдана ,буд.62-А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Макаренко Наталія Анатоліївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380953878824
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Поточний ремонт (заміна віконних блоків та склопакетів) в приміщенні аптека денний стаціонар Комунального некомерційного підприємства "Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Макарівської селищної ради, пошкодженому під час бойових дій

Код ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботи

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 08001, Київська область, смт Макарів, вул. Хмельницького Богдана, 62-А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 груд. 2022 13:30

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
344 772,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Вакуленко Петро Григорович
Телефон: 0935215301 ЄДРПОУ:
1845306716

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 16 груд. 2022 13:29

Пропозиція

344 772,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Макарівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Макарівської селищної ради

Вас може зацікавити

Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»
Послуги з поточного ремонту по заміні вікон (виконання заходів із усунення аварій в бюджетних установах) в приміщенні КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради»
Ім'я:
Ольга Ткаченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380667973228 ЄДРПОУ:
02007517

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

333 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт: Заміна віконних блоків в житловому будинку за адресою: вул. Дегтярівська, 11-В у Шевченківському районі м. Києва
Поточний ремонт: Заміна віконних блоків в житловому будинку за адресою: вул. Дегтярівська, 11-В у Шевченківському районі м. Києва
Ім'я:
Найченко Кирило Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380444839906 ЄДРПОУ:
34966254

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

487 083,33 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт: заміна віконних та дверних блоків, ремонт окремих елементів покриття та навісу в нежитловому приміщенні комунальної власності, яке використовується для власних потреб КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», за адресою: вул. Довженка Олександра, 10 у Шевченківському районі м. Києва.
Поточний ремонт: заміна віконних та дверних блоків, ремонт окремих елементів покриття та навісу в нежитловому приміщенні комунальної власності, яке використовується для власних потреб КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району...
Ім'я:
Найченко Кирило Михайлович
E-mail: [email protected] Телефон: 380444839906 ЄДРПОУ:
34966254

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

471 250,00 грн без ПДВ

Дивитись