Поточний ремонт споруди цивільного захисту (укриття 1-го поверху – танцклас) Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області за адресою: м. Тальне, вул. Майданецька, будинок 1
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Поточний ремонт споруди цивільного захисту (укриття 1-го поверху – танцклас) Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської міської ради Черкаської області за адресою: м. Тальне, вул. Майданецька, будинок 1 (закупівля здійснюється відповідно до абзацу 4 підпункту 3 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у
Код ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 30 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 20401, Черкаська область, Тальне, вул. Майданецька, 1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 груд. 2022 11:38 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 15 груд. 2022 11:37 |
Пропозиція
130 000,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
89 400,00 грн без ПДВ
Дивитись246 326,67 грн без ПДВ
Дивитись176 669,00 грн без ПДВ
Дивитись