Дизельне паливо.
Закупівля без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом
України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості).
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Дизельне паливо
Код ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
|
Кількість: 5 000 літр |
Період доставки:
1 груд. 2022 – 1 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 68400, Одеська область, Арциз, вул Добровольського 5 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 12 груд. 2022 13:08 | |
| Не вказано | 12 груд. 2022 13:07 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 12 груд. 2022 13:08 |
Пропозиція
267 500,00 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Арцизька центральна опорна лікарня" Арцизької міської радиВас може зацікавити
277 083,33 грн без ПДВ
Дивитись416 033,33 грн без ПДВ
Дивитись506 000,00 грн без ПДВ
Дивитись