Газове паливо (Природний газ)
Закупівлю здійснено на підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей (16.11.2022 року відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (Ідентифікатор закупівлі UA-2022-11-08-003324-a))
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газ
|
Кількість: 35 тисяча кубічних метрів |
Період доставки:
1 січ. 2023 – 31 бер. 2023
|
Місце доставки: Україна, 25000, Кіровоградська область, за адресами адміністративних будівель, Кіровоградської обласної прокуратури |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 груд. 2022 12:20 | |
| Електронний підпис | 8 груд. 2022 12:32 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 груд. 2022 12:30 |
Пропозиція
579 386,15 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Кіровоградська обласна прокуратураВас може зацікавити
667 893,50 грн без ПДВ
Дивитись494 828,83 грн без ПДВ
Дивитись1 037 366,50 грн без ПДВ
Дивитись