Природний газ
пп.6 п.13 постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178, відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 4 832 метри кубічні |
Період доставки:
до 31 бер. 2023
|
Місце доставки: Україна, 58002, Чернівецька область, Чернівці, вул.Головна, 93 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 груд. 2022 14:33 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 7 груд. 2022 14:33 |
Пропозиція
79 988,40 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КНП "Міська дитяча стоматологічна поліклініка"Вас може зацікавити
127 894,50 грн без ПДВ
Дивитись88 674,00 грн без ПДВ
Дивитись69 347,24 грн без ПДВ
Дивитись