ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ ДК 021:2015 код 09123000-7)

Закупівля здійснюється без використання електронної системи закупівель, відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 №1178, а саме: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі). Документальне підтвердження: ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2022-11-22-004880-a Природний газ ДК 021:2015 код 09123000-7 (дата формування звіту: 30 листопада 2022).

Очікувана вартість

134 086,51 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25322503
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 35543, Рівненська область, Ситне, Шкільна,25
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Фаєвська Марія Володимирівна
Володіння мовою:
Телефон:
+380982345310
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ ДК 021:2015 код 09123000-7

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

8 100 метри кубічні

Період доставки:

1 січ. 2023 – 31 бер. 2023

Місце доставки:

Україна, 35543, Рівненська область, с. Ситне, вул. Шкільна, 25

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 груд. 2022 09:43

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Оплата за природний газ за відповідний розрахунковий період (місяць) здійснюється Споживачем виключно грошовими коштами в наступному порядку: - 70% вартості фактично переданого відповідно до акту приймання-передачі природного газу - до останнього числа місяця, наступного за місяцем, в якому було здійснено постачання газу. (70% - 30 календарних днів).
Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
15 ( календарні )
Опис:
Остаточний розрахунок за фактично переданий відповідно до акту приймання-передачі природний газ здійснюється Споживачем до 15 числа (включно) місяця, наступного за місяцем, в якому Споживач повинен був сплатити 70 % грошових коштів за відповідний розрахунковий період.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
134 086,51 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кісуріна Лілія Вікторівна
Телефон: 380443647654 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 7 груд. 2022 09:42

Пропозиція

134 086,51 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Ситненський ліцей Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області

Вас може зацікавити

Ім'я:
Людмила Петросян
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26242249

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

211 033,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Петросян Людмила Азіровна
E-mail: [email protected] Телефон: +380678994000 ЄДРПОУ:
26235315

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

123 959,44 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
ДК 021:2015 код 09120000-6 "Газове паливо" (природний газ)
Ім'я:
Світлана Павленко
E-mail: [email protected] Телефон: +380482340480 ЄДРПОУ:
40703235

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

78 157,75 грн без ПДВ

Дивитись