Природний газ ДК 021:2015-09120000-6 Газове паливо (09123000-7 Природний газ)

Договір опубліковано відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" від 12 жовтня 2022 року № 1178, оскільки було відмінено відкриті торги з особливостями через відсутність учасника процедури закупівліза предметом закупівлі "Газове паливо (природний газ)" з ідентифікатором закупівлі - UA-2022-11-18-010741-а

Очікувана вартість

79 458,67 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41345614
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 22800, Вінницька область, Немирів, Соборна, 26
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Джежула Лілія Вікторівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380680524394
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Природний газ ДК 021:2015-09120000-6 Газове паливо (09123000-7 Природний газ)

Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо

Кількість:

4,8 тисяча кубічних метрів

Період доставки:

1 січ. 2023 – 31 бер. 2023

Місце доставки:

Україна, 22800, Вінницька область, м.Немирів, пров.Некрасова,9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 груд. 2022 14:53
Не вказано 5 груд. 2022 14:39
Не вказано 5 груд. 2022 14:39

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
70%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
70% вартості фактично переданого відповідно до акту приймання-передачі природного газу - до останнього числа місяця, наступного за місяцем, в якому було здійснено постачання газу
Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
30%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Остаточний розрахунок за фактично переданий відповідно до акту приймання-передачі природний газ здійснюється Споживачем до 15 числа (включно) місяця, наступного за місяцем, в якому Споживач повинен був сплатити 70 % грошових коштів за відповідний розрахунковий період

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
79 458,67 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кісуріна Лілія Вікторівна
Телефон: 0443647654 ЄДРПОУ:
42399676
81
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 5 груд. 2022 14:51

Пропозиція

79 458,67 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ "Немирівський міський центр по обслуговуванню закладів освіти" Немирівської міської ради Вінницької області

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ (09123000-7))
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природний газ (09123000-7))
Ім'я:
Кульчицька Оксана Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380352522083 Факс:
+380352522083
ЄДРПОУ:
00704913

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

107 715,59 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Руслана Гой
E-mail: [email protected] Телефон: +380509425812 ЄДРПОУ:
44104540

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

94 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо» (відповідний код ДК 021:2015 – 09123000-7 – «Природний газ»)
Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо» (відповідний код ДК 021:2015 – 09123000-7 – «Природний газ»)
Ім'я:
Ігор Малярчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380968696260 Веб сайт: ЄДРПОУ:
42096837

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

156 315,50 грн без ПДВ

Дивитись