Природний газ
джерело фінансування місцевий бюджет Обухівської міської територіальної громади Підстава: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Природний газ
Код ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
|
Кількість: 28 тисяча кубічних метрів |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 08700, Київська область, м. Обухів, вул. Каштанова, 52 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 груд. 2022 14:08 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 1 груд. 2022 14:06 |
Пропозиція
463 508,92 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство Обухівської міської ради "Обухівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"Вас може зацікавити
383 683,42 грн без ПДВ
Дивитись336 789,16 грн без ПДВ
Дивитись416 367,65 грн без ПДВ
Дивитись