Електрична енергія код за ДК 021:2015 : 09310000-5 - Електрична енергія

Відповідно до п. 13 п.п. 2 Постанови Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 придбання замовником товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, може здійснювати без застосування відкритих торгів або електронного каталогу, коли замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення.

Очікувана вартість

1 088 293,08 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
32884395
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 54001, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська,6
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Подрез Анна Миколаївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380957493368
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електрична енергія код за ДК 021:2015 : 09310000-5 - Електрична енергія

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

Кількість:

204 000 Кіловат-година

Період доставки:

1 січ. 2023 – 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 54001, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Адміральська,6

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 лист. 2022 15:26

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 088 293,08 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Алхімова Олена
Телефон: 0512776040 ЄДРПОУ:
42129888
31
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 29 лист. 2022 15:26

Пропозиція

1 088 293,08 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КНП ММР ЦПМСД№4

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 - 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
ДК 021:2015 - 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)
Ім'я:
Вікторія Салига
E-mail: [email protected] Телефон: +380487641685 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38477737

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

797 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Ім'я:
Наталія Миколаївна Кольба
E-mail: [email protected] Телефон: +380532609579, +380532609579 ЄДРПОУ:
02008951
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 358 700,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Кучер Наталя
E-mail: [email protected] Телефон: 380577253213 ЄДРПОУ:
40848524

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 039 450,50 грн без ПДВ

Дивитись