«Реставраційні роботи фасадів будівлі вокзалу станції Чернівці на вул. Гагаріна, 38 у м. Чернівці»

Більш детальну інформацію зазначено в тендерній документації. Проєкт договору в тендерній документації.

Очікувана вартість

8 494 924,00 грн

без ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 24 лист. 2022 18:23

до 14 груд. 2022 18:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 14 груд. 2022 18:02

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
24 лист. 2022 18:23 – 14 груд. 2022 18:00
Період уточнень:
24 лист. 2022 18:23 – 11 груд. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
14 груд. 2022 18:00
Оскарження умов тендера:
24 лист. 2022 18:23 – 11 груд. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
9 груд. 2022 11:43

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

Враховуючи статті 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922 зі змінами (далі - Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників», передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (надалі-Особливості) та керуючись Положенням про уповноважену особу, що затверджене рішенням Правління АТ «Укрзалізниця» від 07.10.2021 № Ц-56/112 Ком.т. Зважаючи на наявність підстави для відміни закупівлі відкриті торги за предметом закупівлі ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Реставраційні роботи фасадів будівлі вокзалу станції Чернівці на вул. Гагаріна, 38 у м. Чернівці»), у зв’язку з необхідністю коригування проектно-кошторисної документації в частині технічних умов предмету закупівлі, необхідно вжити заходів, передбачених статтею 32 Закону, а саме: відмінити відкриті торги у разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг. Враховуючи викладене, Закупівля №UA-2022-11-24-009226-a підлягає відміні.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 січ. 2023 17:33
Електронний підпис 11 січ. 2023 17:33

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43665271
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01032, Київська область, Київ, 01032, Україна , Київська обл., Київ, ВОКЗАЛЬНА ПЛОЩА, будинок 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вангородська Олександра Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
380443097730
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот 1.

ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Реставраційні роботи фасадів будівлі вокзалу станції Чернівці на вул. Гагаріна, 38 у м. Чернівці»)

Lot 1.

Перейти до лоту

Очікувана вартість

8 494 924,00 грн без ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 24 лист. 2022 18:23
Електронний підпис 24 лист. 2022 18:24
Електронний підпис 24 лист. 2022 18:24
Електронний підпис 24 лист. 2022 18:24
Електронний підпис 24 лист. 2022 18:24
Документи закупівлі 1 груд. 2022 16:46
Документи закупівлі 6 груд. 2022 14:14
Документи закупівлі 1 груд. 2022 16:46
Документи закупівлі 9 груд. 2022 11:43
Документи закупівлі 9 груд. 2022 11:43
Документи закупівлі 24 лист. 2022 18:23
Документи закупівлі 6 груд. 2022 14:14
Вимоги до учасника закупівлі
11 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Електронна банківська гарантія

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю складає 1 (один) відсотків вартості договору (сума забезпечення виконання договору визначається у розмірі від ціни договору, укладеного за результатами проведення відкритих торгів). Вид забезпечення виконання договору - оригінал банківської гарантії.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
8 494 924,00 грн без ПДВ
Забезпечення тендерної пропозиції:
42 000,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ФІЛІЯ "ВОКЗАЛЬНА КОМПАНІЯ " АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

Вас може зацікавити

Капітальний ремонт котельні №3, за адресою: м. Вишгород, вул. Київська буд. 10-б, шляхом заміни існуючого пальникових пристроїв водогрійного котла типу КВГМ-20-150 ст. № 2 (реєстраційний №3460) на нові енергоефективні пальникові пристрої струменево-нишевої технології (коригування) (Код ДК 021:2015 – 45453000-7 «Капітальний ремонт і реставрація).
Капітальний ремонт котельні №3, за адресою: м. Вишгород, вул. Київська буд. 10-б, шляхом заміни існуючого пальникових пристроїв водогрійного котла типу КВГМ-20-150 ст. № 2 (реєстраційний №3460) на нові енергоефективні пальникові пристрої струменево-нишевої тех...
Ім'я:
Наталія Коханюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380988064241 ЄДРПОУ:
13713569

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

8 375 194,44 грн без ПДВ

Дивитись
“Капітальний ремонт їдальні та харчоблоку Рівненського ліцею №12 Рівненської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 81, м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)
“Капітальний ремонт їдальні та харчоблоку Рівненського ліцею №12 Рівненської міської ради за адресою: вул. Грушевського, 81, м. Рівне” (ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт та реставрація)
Ім'я:
Кондратюк Світлана Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380362635987 ЄДРПОУ:
05517742

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

13 146 209,17 грн без ПДВ

Дивитись
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької області»
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької області»
Ім'я:
Ганна Поліщук
E-mail: [email protected] Телефон: +380685167559 ЄДРПОУ:
03355749

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 355 348,50 грн без ПДВ

Дивитись