Дизельний генератор DEMIR FE-R 45

Очікувана вартість

869 400,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20933314
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 65009, Одеська область, Одеса, ФОНТАНСЬКА ДОРОГА, будинок 23
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наумович Ігор Сергійович
Володіння мовою:
Телефон:
380482340809
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дизельний генератор DEMIR FE-R 45 Тип закупівлі обрано відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 року, а саме згідно з ч. 4 п. 13 Постанови: існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. У звязку із екстренними аварійними відключеннями світла, з метою запобігання виводу із ладу техніки та забезпечення стабільної роботи основних структурних підрозділів Університету.

Код ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 25 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 65009, Одеська область, Одеса, вул. Фонтанська дорога, 23

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 лист. 2022 15:37

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
869 400,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Мельник О.
E-mail: [email protected] Телефон: +380950339553 ЄДРПОУ:
43359880

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Додаток до договору 23 лист. 2022 15:18
Додаток до договору 23 лист. 2022 15:35
Підписаний договір 23 лист. 2022 15:17

Пропозиція

869 400,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ"

Вас може зацікавити

Генератори (Генераторна установка потужністю до 50 кВт (включно), номінальною напругою 380В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
Генератори (Генераторна установка потужністю до 50 кВт (включно), номінальною напругою 380В, кількість фаз - 3) за кодом ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
Ім'я:
Ліля Крошна
E-mail: [email protected] Телефон: +380984084314 ЄДРПОУ:
35823471
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

948 888,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Наталія Душейко
E-mail: [email protected] Телефон: +380445213518 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02070944
15
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 053 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Генератори згідно коду за ДК 021:2015: 31120000-3 «Генератори»
Генератори згідно коду за ДК 021:2015: 31120000-3 «Генератори»
Ім'я:
Олена Купчишина
E-mail: [email protected] Телефон: +380382279443 ЄДРПОУ:
45798761

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

757 500,00 грн без ПДВ

Дивитись