Електрична енергія (ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія)
Для задоволення потреби на листопад-грудень 2022 року необхідно провести закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару на підставі підпункту 2 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Електрична енергія (ДК 021:2015 - 09310000-5 - Електрична енергія)
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 129 629 Кіловат-година |
Період доставки:
23 лист. 2022 – 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 56203, Миколаївська область, смт Березнегувате, Соборно-Миколаївська площа, 10 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 лист. 2022 13:55 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
699 996,60 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ освіти, культури, молоді та спорту Березнегуватської селищної радиВас може зацікавити
747 337,71 грн без ПДВ
Дивитись797 500,00 грн без ПДВ
Дивитись1 358 700,00 грн без ПДВ
Дивитись