Бензин А-95, Дизельне паливо (код ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистилят)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», згідно пункту13 підпункту 4: Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: «існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником»

Очікувана вартість

99 900,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04333158
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 45612, Волинська область, Торчин, Незалежності,103
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Свищ Світлана Євгенівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380332791045
E-mail:
Факс:
+380332791309

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин А-95

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

750 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 45612, Волинська область, смт Торчин, вул.Незалежності,103
2

Дизельне паливо

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

1 200 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 45612, Волинська область, смт Торчин, вул.Незалежності,103

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 лист. 2022 17:01

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
99 900,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Кіц Оксана Володимирівна
Телефон: 380332283707 ЄДРПОУ:
39821153
20
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 22 лист. 2022 16:56

Пропозиція

99 900,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Торчинська селищна рада

Вас може зацікавити

Ім'я:
Оксана Самелюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380977663454 ЄДРПОУ:
01982910

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

150 833,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Кос Тетяна Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380323622489 ЄДРПОУ:
31164710

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

138 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Тюркіна Алла Валеріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380975696563 ЄДРПОУ:
24898247

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

66 833,33 грн без ПДВ

Дивитись