Нафтопродукти - дизельне паливо

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану відповідно до Указу Президента України від 24.02.2022 р. № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами, внесеними Указом від 14.03.2022 р. № 133/2022, Указом від 18.04.2022 р. № 259/2022, Указом від 17.05.2022 р. № 341/2022, Указом від 12.08.2022 р. № 573/2022 та Указом від 07.11.2022 р. № 757/2022) та відповідно до пункту 3-7 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі», Кабінетом Міністрів України прийнято 12.10.2022 р. постанову № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі – Особливості), відповідно до яких придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг для забезпечення функціонування об’єктів критичної інфраструктури. Керуючись Особливостями, у зв'язку з нагальною потребою, Замовник здійснює закупівлю шляхом укладання прямого договору з оприлюдненням звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи.

Очікувана вартість

300 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01999402
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 37600, Полтавська область, місто Миргород, вулиця Гоголя буд. 172
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Смородська Антоніна Валеріївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380535546853
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дизельне паливо євро (EN-590)

Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти

Кількість:

5 360 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 37600, Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя, 172

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 лист. 2022 13:53

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
300 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Крачко Олександр Георгійович
Телефон: 0532629911 ЄДРПОУ:
44098532
24
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 22 лист. 2022 13:52

Пропозиція

300 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИРГОРОДСЬКА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ" МИРГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Юлія Козирська
E-mail: [email protected] Телефон: +380674570699 ЄДРПОУ:
26514713
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

545 133,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Галина Козловська
E-mail: [email protected] Телефон: +380509079757 Веб сайт: ЄДРПОУ:
20560994

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

166 632,83 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Іван Андрієвський
E-mail: [email protected] Телефон: +380752888730 ЄДРПОУ:
03351823

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

329 166,66 грн без ПДВ

Дивитись