Рукав пожежний Ду51 (к) з РС-50
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Рукав пожежний Ду51 (к) з РС-50 Тип закупівлі обрано відповідно до ч. 2 п. 13 Постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 року, а саме: придбання замовниками товарів і послуг, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень та є меншою ніж 200 тис. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли закупівля товарів і послуг здійснюється у підприємства або організації, що засновані громадською організацією осіб з інвалідністю та отримали дозвіл на право користування пільгами з оподаткування відповідно до законодавства. За результатами закупівлі, здійсненої відповідно до пункту 13 Постанови, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону.
Код ДК 021:2015:
44480000-8 Протипожежне обладнання різне
|
Кількість: 131 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 65009, Одеська область, Одеса, вул. Фонтанська дорога, 23 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 17 лист. 2022 18:34 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 17 лист. 2022 18:33 |
Пропозиція
199 971,50 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ"Вас може зацікавити
348 466,68 грн без ПДВ
Дивитись121 666,67 грн без ПДВ
Дивитись216 603,25 грн без ПДВ
Дивитись