Планшети для забезпечення дистанційного навчання у рамках проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми», який реалізується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ)

Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 2 пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Очікувана вартість

1 494 800,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25892229
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 71612, Запорізька область, село Кам'янське, вул. Центральна, 20
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мінакова Оксана Іванівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380506467330
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Планшети для забезпечення дистанційного навчання у рамках проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми», який реалізується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ),(згідно з постановою КМУ № 590 від 09.06.2021 р. за видатками спеціального фонду оплата товарів, робіт та послуг, що здійснюються під час реалізації проектів, виконання програм допомоги, які підтримуються Європейським Союзом, урядами іноземних держав) - відповідний код - 30213200-7 Планшетні комп'ютери

Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)

Кількість:

216 штуки

Період доставки:

до 30 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 71612, Запорізька область, Василівський район, село Кам'янське, вулиця Центральна,20

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 лист. 2022 12:54

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
3.8. Замовник протягом 10 банківських днів з дати отримання документів, зазначених в п.4.6 Розділу 4 цього Договору та відповідного фінансування в межах кошторисних призначень подає доручення на здійснення платежу в органи управління державної казначейської служби України. Оплата здійснюється органами Державної казначейської служби в межах наявного фінансового ресурсу на єдиному казначейському рахунку. При цьому розрахунок за поставлений Товар може бути відстрочено до 30 (тридцяти) календарних днів але не пізніше 31.12.2022року.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 494 800,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Білик Дмитро Олександрович
Телефон: 0443906232 ЄДРПОУ:
40016854
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Ліцензія 11 лист. 2022 12:53
Підписаний договір 11 лист. 2022 12:53

Пропозиція

1 494 800,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ "Кам'янська гімназія" ВМР ЗО

Вас може зацікавити

30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука, апаратно-програмний комплекс на базі системного блоку, монітор)
30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)» (Апаратно-програмний комплекс на базі ноутбука, апаратно-програмний комплекс на базі системного блоку, монітор)
Ім'я:
Ропай Сергій Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:
40108616

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 350 927,12 грн без ПДВ

Дивитись
Комп’ютери для обробки даних з використанням великих мовних моделей - 30213000-5
Комп’ютери для обробки даних з використанням великих мовних моделей - 30213000-5
Ім'я:
Ольга Скічко
E-mail: [email protected] Телефон: +380442540108, +380677908565 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00032106
50
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 280 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ноутбук для здобувача освіти середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 13 Gen /AMD Ryzen 3 7000, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 256 Гб, миша USB, ОС - Windows 11 Pro; Персональний комп’ютер для здобувача освіти початкового рівня: моноблок, екран - 23.8" FHD, Intel Core i3 12 Gen, Intel H610, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 256 Гб, Wi-Fi, клавіатура, миша, ОС - Windows 11 Pro (Education)
Ноутбук для здобувача освіти середнього рівня: 15.6", Intel Core i3 13 Gen /AMD Ryzen 3 7000, ОЗУ - 16 Гб, SSD - 256 Гб, миша USB, ОС - Windows 11 Pro; Персональний комп’ютер для здобувача освіти початкового рівня: моноблок, екран - 23.8" FHD, Intel Core i3 12...
Ім'я:
Ольга Дерев'янко
E-mail: [email protected] Телефон: +380677387547 ЄДРПОУ:
26037851

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 622 666,67 грн без ПДВ

Дивитись