Овочі та фрукти в асортименті (ДК 021:2015 - 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)

Відповідно до підпунктом 4 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником. На підставі умов Договору про закупівлю товару від 08 лютого 2022 року №50, враховуючи лист Постачальника ФОП Михалевич Юлії Андріївни щодо розірвання даного договору у зв’язку з неможливістю постачання продуктів харчування згідно вимог даного договору було розірвано вказаний договір щодо закупівлі товарів, а саме, капуста білокачанна, капуста червонокачанна, капуста цвітна, капуста рання, цибуля ріпчаста, цибуля зелена, петрушка свіжа, морква, буряк столовий, часник, корінь селери, помідори, огірки, яблука, лимони, апельсини, банани, мандарини, груші, шляхом укладання Додаткової угоди №2 від 31 жовтня 2022 року. Враховуючи вищезазначене, керуючись підпунктом 4 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 в замовника існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником, а саме, з метою забезпечення повноцінного харчування вихованців закладів освіти Торчинської селищної ради.

Очікувана вартість

135 566,30 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04333158
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 45612, Волинська область, Торчин, Незалежності,103
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Свищ Світлана Євгенівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380332791045
E-mail:
Факс:
+380332791309

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Овочі та фрукти в асортименті

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

3 615 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 45612, Волинська область, смт Торчин, вул.Незалежності,103

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 лист. 2022 15:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
135 566,30 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ВОЙТОВИЧ ІРИНА ВАСИЛІВНА
Телефон: 380958959094 ЄДРПОУ:
3302714168

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 10 лист. 2022 15:22

Пропозиція

135 566,30 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Торчинська селищна рада

Вас може зацікавити

Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту, Груші середньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм, Кабачки свіжі, вищого товарного сорту, довжина 7-16 см, Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Помідори (томати) свіжі, польові, видовжені, ДСТУ 3246, Перець солодкий свіжий, подовженої форми, ДСТУ 2659, Кріп свіжий, першого товарного сорту, ДСТУ 8624, Баклажани сортів подовженої форми, довжина плоду не менше 10 см, ДСТУ 2660, Цибуля зелена свіжа, ДСТУ 6011, Сливи свіжі, середньоплідні, сорт другий, від 25 мм, Виноград свіжий столовий, першого товарного сорту, ДСТУ 2438, Петрушка коренева свіжа, ДСТУ 343
Лимони свіжі, діаметр плоду не менше 4 см, вищого сорту, Груші середньостиглі, першого товарного сорту, діаметр не менше 65 мм, Кабачки свіжі, вищого товарного сорту, довжина 7-16 см, Огірки свіжі, польові, короткоплідні (до 14см), ДСТУ 3247, Помідори (томати)...
Ім'я:
Дяченко Оксана Леонідівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380994152202 ЄДРПОУ:
44057323

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

202 716,67 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Огреба Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: 380967343315 ЄДРПОУ:
33360507

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

137 360,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капуста білоголова свіжа; Морква свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Буряк столовий; Огірки свіжі; Помідори (томати) свіжі; Яблука свіжі; Банани свіжі
Капуста білоголова свіжа; Морква свіжа; Цибуля ріпчаста свіжа; Буряк столовий; Огірки свіжі; Помідори (томати) свіжі; Яблука свіжі; Банани свіжі
Ім'я:
Людмила Сторожук
E-mail: [email protected] Телефон: +380687278792 ЄДРПОУ:
21723820

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

144 166,67 грн без ПДВ

Дивитись