ДК 021-2015 (CPV) 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі

Місцезнаходження замовника: м. Черкаси, вул. Гоголя, 251; Категорія замовника: відповідно до п.1 ч.4 ст.2 Закону; Вид закупівлі: договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи - з подальшим звітуванням ( відповідно до ст.64 Конституції України, Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами) та Указу Президента України від 23.02.2022 №63/2022 «Про введення надзвичайного стану в окремих регіонах України», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Закону України «Про Кабінет Міністрів України», керуючись Постановою КМУ «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів,робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічнізакупівлі", на період дії правового режиму в.оєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 №1178 , зокрема підпункту 4 пункту 13 вказаної постанови , у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу.

Очікувана вартість

1 334 641,50 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
36299692
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, вул. Гоголя, 251
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Войт Євген Сергійович (Sorochan Maxim Anatoliyovich)
Володіння мовою:
Телефон:
+380472373386
E-mail:
Факс:
+380472373386

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Вишня свіжозаморожена

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

1 019 кілограм

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, ДНЗ в м.Черкаси (відповідно до заявок замовника)
2

Курага

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

190 кілограм

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, ДНЗ в м.Черкаси (відповідно до заявок замовника)
3

Фрукти сушені, сухофрукти (суміш)

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

1 735 кілограм

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, ДНЗ в м.Черкаси (відповідно до заявок замовника)
4

Родзинки

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

872 кілограм

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, ДНЗ в м.Черкаси (відповідно до заявок замовника)
5

Чорнослив

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

53 кілограм

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, ДНЗ в м.Черкаси (відповідно до заявок замовника)
6

Смородина свіжозаморожена

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

443 кілограм

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, ДНЗ в м.Черкаси (відповідно до заявок замовника)
7

Помідори квашені

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

785 кілограм

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, ДНЗ в м.Черкаси (відповідно до заявок замовника)
8

Огірок квашений

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

1 383 кілограм

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, ДНЗ в м.Черкаси (відповідно до заявок замовника)
9

Шпинат свіжозаморожений

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

43 кілограм

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, ДНЗ в м.Черкаси (відповідно до заявок замовника)
10

Капуста квашена

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

1 517 кілограм

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, ДНЗ в м.Черкаси (відповідно до заявок замовника)
11

Горошок свіжозаморожений

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

432 кілограм

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, ДНЗ в м.Черкаси (відповідно до заявок замовника)
12

Томатна паста

Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі

Кількість:

1 314 кілограм

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, Черкаси, ДНЗ в м.Черкаси (відповідно до заявок замовника)

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 1 лист. 2022 13:23

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 334 641,50 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Надія ПШЕНИЧНА
Телефон: 0472544317 ЄДРПОУ:
36860729

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 1 лист. 2022 13:22
Не вказано 1 лист. 2022 13:22

Пропозиція

1 334 641,50 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Вас може зацікавити

Оброблені фрукти та овочі (овочі квашені, овочі консервовані)
Оброблені фрукти та овочі (овочі квашені, овочі консервовані)
Ім'я:
Пацубієнко Ірина Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444503875 ЄДРПОУ:
03188777
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

745 606,25 грн без ПДВ

Дивитись