"Благоустрій зупинки громадського транспорту в с. Пасічна по вул. Софії Галечко на участку Поле »
Закупівля здійснюється згідно порядку проведення спрощених закупівель відповідно до абзацу 3 підпункту 1 пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України № 169 від 28.02.2022 р із змінами.
з 19 жовт. 2022 10:31
до 25 жовт. 2022 00:00
з 25 жовт. 2022 00:00
до 27 жовт. 2022 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
з 19-10-2022р забороняється придбання замовниками товарів, робіт і послуг без проведення процедури закупівлі відкриті торги
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 21 жовт. 2022 11:33 | |
| Не вказано | 21 жовт. 2022 11:32 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
"Благоустрій зупинки громадського транспорту в с. Пасічна по вул. Софії Галечко на участку Поле »
Код ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
|
Кількість: 1 послуга |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 78432, Івано-Франківська область, с. Пасічна, вул.Софії Галечко,(участок поле) |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Проєкт договору | 19 жовт. 2022 10:31 | |
| Електронний підпис | 19 жовт. 2022 10:32 | |
| Не вказано | 19 жовт. 2022 10:31 | |
| Документи закупівлі | 19 жовт. 2022 10:31 | |
| Не вказано | 19 жовт. 2022 10:31 | |
| Технічні специфікації | 19 жовт. 2022 10:31 | |
| 19 жовт. 2022 10:31 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ПАСІЧНЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДАВас може зацікавити
314 305,83 грн без ПДВ
Дивитись317 453,30 грн без ПДВ
Дивитись