Код ДК 021:2015: 44160000-9 – «Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби» (Жолоб, муфта жолоба, Кронштейн жолоба, Воронка жолоба, Заглушка жолоба ліва, Заглушка жолоба права, Труба водостічна, Муфта труби, Коліно труби 67°, Хомут труби).

Очікувана вартість

90 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 17 жовт. 2022 16:09

до 21 жовт. 2022 08:00

Прийом пропозицій

з 21 жовт. 2022 08:00

до 27 жовт. 2022 08:00

Аукціон

з 28 жовт. 2022 12:20

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
21 жовт. 2022 08:00 – 27 жовт. 2022 08:00
Початок аукціону:
28 жовт. 2022 12:20
Період уточнень:
17 жовт. 2022 16:09 – 21 жовт. 2022 08:00
Відповіді на питання до:
23 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

У зв'язку з неможливістю зменшення суми спрощеної закупівлі та неможливість виправлення інформації в Оголошені та Додатку№2 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 жовт. 2022 10:43
Електронний підпис 24 жовт. 2022 10:45

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
42749093
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 57300, Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Центральна, буд. 196
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Скічко
Володіння мовою:
Телефон:
+380675103076
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Жолоб

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

187 штуки

Період доставки:

до 16 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 56101, Миколаївська область, м. Баштанка, Соборна, 127
2

Муфта жолоба

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

46 штуки

Період доставки:

до 16 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 56101, Миколаївська область, м. Баштанка, Соборна, 127
3

Кронштейн жолоба

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

71 штуки

Період доставки:

до 16 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 56101, Миколаївська область, м. Баштанка, Соборна, 127
4

Воронка жолоба

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

7 штуки

Період доставки:

до 16 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 56101, Миколаївська область, м. Баштанка, Соборна, 127
5

Заглушка жолоба ліва

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

4 штуки

Період доставки:

до 16 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 56101, Миколаївська область, м. Баштанка, Соборна, 127
6

Заглушка жолоба права

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

4 штуки

Період доставки:

до 16 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 56101, Миколаївська область, м. Баштанка, Соборна, 127
7

Труба водостічна

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

14 штуки

Період доставки:

до 16 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 56101, Миколаївська область, м. Баштанка, Соборна, 127
8

Муфта труби

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

14 штуки

Період доставки:

до 16 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 56101, Миколаївська область, м. Баштанка, Соборна, 127
9

Коліно труби 67°

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

12 штуки

Період доставки:

до 16 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 56101, Миколаївська область, м. Баштанка, Соборна, 127
10

Хомут труби

Код ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби

Кількість:

21 штуки

Період доставки:

до 16 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 56101, Миколаївська область, м. Баштанка, Соборна, 127

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 жовт. 2022 16:09
Не вказано 17 жовт. 2022 16:09
Електронний підпис 17 жовт. 2022 16:10
Не вказано 17 жовт. 2022 16:09
Не вказано 17 жовт. 2022 16:09
Не вказано 17 жовт. 2022 16:09

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
90 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
450,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ КАНАЛІВ РІЧКИ ІНГУЛЕЦЬ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Ірина Дарчич
E-mail: [email protected] Телефон: +380967549460 ЄДРПОУ:
38255196
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

45 803,45 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Анна ОНИСЬКІВ
E-mail: [email protected] Телефон: +380933274814 ЄДРПОУ:
08088626
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Бугайова Лада Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380472635830 ЄДРПОУ:
03357168
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

162 398,00 грн без ПДВ

Дивитись