послуги сертифікації продукції та Системи управління якістю (Системи менеджменту якості).Код ДК 021:2015 – 71630000-3 «Послуги з технічного огляду та випробовувань»

Очікувана вартість

84 618,58 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 17 жовт. 2022 11:51

до 25 жовт. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 26 жовт. 2022 00:00

до 1 лист. 2022 15:00

Аукціон

з 2 лист. 2022 11:34

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
26 жовт. 2022 00:00 – 1 лист. 2022 15:00
Початок аукціону:
2 лист. 2022 11:34
Період уточнень:
17 жовт. 2022 11:51 – 25 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
26 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відповідно до абзацу п’ятого частини сьомої статті 14 ЗУ «Про публічні закупівлі» передбачено, що замовник має право з власної ініціативи внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та/або вимог до предмета закупівлі, але до початку строку подання пропозицій. Прийом пропозицій у процедурі закупівлі оголошення про проведення якої було опубліковано на веб сайті Уповноваженого органу № UA-2022-10-17-003991-a з 26.10.2022 по 01.11.2022. Тобто, фактично внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі станом на 26.10.2022 року не можливо.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 жовт. 2022 09:30
Не вказано 26 жовт. 2022 09:30

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40081331
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 31103, Хмельницька область, Старокостянтинів, Україна, 31103, Хмельницька обл., місто Старокостянтинів(пн), ВУЛИЦЯ ГОНЧАРА, будинок 22
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Стахурська Ольга Андріївна
Володіння мовою:
Телефон:
380987154346
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

послуги сертифікації продукції

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 31103, Хмельницька область, Старокостянтинів, Україна, 31103, Хмельницька обл., місто Старокостянтинів(пн), ВУЛИЦЯ ГОНЧАРА, будинок 22
2

Послуги сертифікації Системи управління якістю (Системи менеджменту якості)

Код ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 31103, Хмельницька область, Старокостянтинів, Україна, 31103, Хмельницька обл., місто Старокостянтинів(пн), ВУЛИЦЯ ГОНЧАРА, будинок 22

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 17 жовт. 2022 11:51
Документи закупівлі 17 жовт. 2022 11:51
Документи закупівлі 17 жовт. 2022 11:51
Документи закупівлі 17 жовт. 2022 11:51
Документи закупівлі 17 жовт. 2022 11:51
Документи закупівлі 17 жовт. 2022 11:51
Документи закупівлі 17 жовт. 2022 11:51
Електронний підпис 17 жовт. 2022 11:52
Електронний підпис 17 жовт. 2022 11:52
Документи закупівлі 17 жовт. 2022 11:51

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
2 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
84 618,58 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
423,09 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ФІЛІЯ "СТАРОКОСТЯНТИНІВСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ШПАЛ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"

Вас може зацікавити

Послуги з отримання сертифікату відповідності на право перевезення вантажів залізничним транспортом (у тому числі небезпечних вантажів), код ДК 021-2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
Послуги з отримання сертифікату відповідності на право перевезення вантажів залізничним транспортом (у тому числі небезпечних вантажів), код ДК 021-2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробувань
Ім'я:
Дрозд Тетяна Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380444653284 ЄДРПОУ:
40081373

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

47 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій та виконанню дослідницьких робіт на об'єкті незавершеного будівництва)
Послуги з технічного огляду та випробувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій та виконанню дослідницьких робіт на об'єкті незавершеного будівництва)
Ім'я:
Тетяна Гомола
E-mail: [email protected] Телефон: +380459840791, +380507696917 ЄДРПОУ:
01994681

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

100 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
послуги з технічного обслуговування аналізаторів модульних сигналів, демодуляторів
послуги з технічного обслуговування аналізаторів модульних сигналів, демодуляторів
Ім'я:
Олександр Обідейко
E-mail: [email protected] Телефон: +380674043803 ЄДРПОУ:
33965532
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

52 260,00 грн без ПДВ

Дивитись