Капітальний ремонт мосту через р. Білоус на км 157+876 автомобільної дороги загального користування державного значення М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі (на м. Гомель), Чернігівська область. Технічний нагляд. (71520000-9) Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт.

Категорія замовників: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої Ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, 14005 м.Чернігів, вул.Київська,17, код ЄДРПОУ 25901106. Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою .

Очікувана вартість

1 003 033,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 12 жовт. 2022 14:12

до 18 жовт. 2022 16:00

Прийом пропозицій

з 18 жовт. 2022 16:00

до 27 жовт. 2022 16:00

Аукціон

з 28 жовт. 2022 14:36

до 28 жовт. 2022 15:11

Кваліфікація

з 28 жовт. 2022 15:11

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
18 жовт. 2022 16:00 – 27 жовт. 2022 16:00
Початок аукціону:
28 жовт. 2022 14:36 – 28 жовт. 2022 15:11
Період уточнень:
12 жовт. 2022 14:12 – 18 жовт. 2022 16:00
Відповіді на питання до:
20 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

В жовтні 2022 року по завершенню періоду подання пропозицій на авторизованому електронному майданчику Е-тендер на закупівлю: Капітальний ремонт мосту через р. Білоус на км 157+876 автомобільної дороги загального користування державного значення М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі (на м. Гомель), Чернігівська область. Технічний нагляд. (71520000-9) Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт, було подано чотири пропозиції учасників закупівлі, а саме: - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІА ПРО"; - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ "АВТОМАГІСТРАЛЬ"; - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕЛЕКТ КОНСАЛТ ГРУП»; - Представництво "Дохва Інжинірінг Ко., Лтд". 28 жовтня 2022 року за результатами проведеного аукціону в електронній системі закупівель, найбільш економічно вигідною визначена пропозиція ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВІА ПРО". Відповідно до частини 11 статті 14 Закону Замовник розглядає на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозицію учасника, яка за результатами електронного аукціону (у разі його проведення) визначена найбільш економічно вигідною. Строк розгляду найбільш економічно вигідної пропозиції не повинен перевищувати п’ять робочих днів з дня завершення електронного аукціону. Однак, враховуючи надзвичайні та невідворотні обставини, що об'єктивно унеможливлювали виконання обов'язків, які передбачені чинними законодавчими та іншими нормативними актами у сфері публічних закупівель, які були викликані підступними атаками по енергетичній інфраструктурі України, агресором - російською федерацією, результатами яких були і є довготривалі перебої із постачання електроенергії, що в свою чергу через відсутність технічних можливостей призвело до допущення порушення строків розгляду найбільш економічно вигідної пропозиції, передбачених частиною 11 статті 14 Закону. Враховуючи вищевикладене, з метою недопущення в подальшому порушень норм чинного законодавства, замовник керуючись частиною 17 статті 14 Закону відміняє спрощену закупівлю з причин неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 7 лист. 2022 16:05
Електронний підпис 7 лист. 2022 16:05

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
25901106
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 14005, Чернігівська область, Чернігів, Київська 17
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Войтенко Дмитро Олександрович
Володіння мовою:
Телефон:
380462651260
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт мосту через р. Білоус на км 157+876 автомобільної дороги загального користування державного значення М-01 Київ — Чернігів — Нові Яриловичі (на м. Гомель), Чернігівська область. Технічний нагляд. (71520000-9) Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт.

Код ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Код UA-ROAD: M-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі (на м. Гомель)

Кількість:

1 Роботи

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 жовт. 2022 15:11
Документи закупівлі 12 жовт. 2022 14:13
Документи закупівлі 12 жовт. 2022 14:13
Документи закупівлі 12 жовт. 2022 14:13
Електронний підпис 12 жовт. 2022 14:14
Електронний підпис 12 жовт. 2022 14:14
Документи закупівлі 12 жовт. 2022 14:13
Документи закупівлі 12 жовт. 2022 14:13
Не вказано 17 жовт. 2022 11:44
Документи закупівлі 12 жовт. 2022 14:13
Документи закупівлі 12 жовт. 2022 14:13
Документи закупівлі 12 жовт. 2022 14:13

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( банківські )
Опис:
подія: виконання робіт; тип оплати: післяоплата; розмір оплати: 100%; тип днів: банківські; період (днів): 5; опис: Бюджетні зобов’язання за Договором виникають у разі наявності та в межах бюджетних асигнувань, передбачених планом використання бюджетних коштів, а оплата здійснюється в межах фактичного надходження бюджетних коштів

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 003 033,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
10 030,33 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Камінський Максим
E-mail: [email protected] Телефон: 380634535983 ЄДРПОУ:
44085020

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 27 жовт. 2022 13:35
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 15:39
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 15:39
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 13:35
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 15:39
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 15:39
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 13:35
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 13:35
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 15:39
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 13:35
Електронний підпис 27 жовт. 2022 13:35
Електронний підпис 27 жовт. 2022 13:35
Електронний підпис 27 жовт. 2022 13:35
Електронний підпис 27 жовт. 2022 13:35
Електронний підпис 27 жовт. 2022 13:35
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 14:26
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 жовт. 2022 13:35
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 14:26
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 15:39
Документи, що підтверджують кваліфікацію 27 жовт. 2022 13:35
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 13:35
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 13:35
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 13:35
Підтвердження відповідності 27 жовт. 2022 13:35

Пропозиція

558 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує рішення
Ім'я:
Статкевич Ярослав Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: +380639314682 ЄДРПОУ:
42055455

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 27 жовт. 2022 15:50
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Електронний підпис 27 жовт. 2022 15:50
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49
Не вказано 27 жовт. 2022 15:49

Пропозиція

559 632,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Бельченко Олександр Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380969960660 ЄДРПОУ:
36589234

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 26 жовт. 2022 17:11
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Електронний підпис 26 жовт. 2022 17:11
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57
Не вказано 26 жовт. 2022 16:57

Пропозиція

692 092,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду
Ім'я:
Кириченко Богдан Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380502318017 ЄДРПОУ:
26634050

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 27 жовт. 2022 12:15
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Електронний підпис 27 жовт. 2022 12:15
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14
Не вказано 27 жовт. 2022 12:14

Пропозиція

993 000,00 грн з ПДВ

Статус

очікує розгляду

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Служба автомобільних доріг у Чернігівській області

Вас може зацікавити

Виконання технічного нагляду по об’єкту:«Нове будівництво об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури в районі просп. Слобожанського, вул. Столєтова, 21 та вул.Столєтова, 21 Д (Індустріальний район) в м.Дніпрі». Коригування. І черга.
Виконання технічного нагляду по об’єкту:«Нове будівництво об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури в районі просп. Слобожанського, вул. Столєтова, 21 та вул.Столєтова, 21 Д (Індустріальний район) в м.Дніпрі». Коригування. І черга.
Ім'я:
Олексій ТЕРЕЩЕНКО
E-mail: [email protected] Телефон: +380567207220 Веб сайт: ЄДРПОУ:
40506232
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

737 122,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з технічного нагляду по об’єкту інженерно-технічної забудови спеціального призначення “Будівництво командно-диспетчерського пункту на аеродромі ХХХХХХ”
Послуги з технічного нагляду по об’єкту інженерно-технічної забудови спеціального призначення “Будівництво командно-диспетчерського пункту на аеродромі ХХХХХХ”
Ім'я:
Олександр Пахля
E-mail: [email protected] Телефон: +380432596107 ЄДРПОУ:
09542151

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

609 500,00 грн без ПДВ

Дивитись
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вулиця Собранецька, будинок 145Н, 145Ц». Коригування.»
Технічний нагляд за виконанням робіт по об’єкту:«Реконструкція доку механічного ДК-8 літ. Ц та будівлі АТБ літ. Н, Н', Н" під споруди відкритого типу для зберігання та обслуговування авіаційної техніки за адресою: Закарпатська обл., м. Ужгород, вулиця Собранец...
Ім'я:
Любченко Максим
E-mail: [email protected] Телефон: +380938753780 ЄДРПОУ:
33965532
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

938 640,56 грн без ПДВ

Дивитись