«Капітальний ремонт із заміни системи теплопостачання поліклінічного відділення №1 за адресою: вул. Генерала Т. Чупринки, 43» Коригування.

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблена на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» 114-IX від 19.09.2019 р зі змінами. (далі – Закон) та Постановою КМУ №169 від 28.02.2022 року «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (далі – Постанова).

Очікувана вартість

3 948 958,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 11 жовт. 2022 16:28

до 17 жовт. 2022 18:00

Прийом пропозицій

з 17 жовт. 2022 18:00

до 25 жовт. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 25 жовт. 2022 00:03

до 25 жовт. 2022 16:31

Пропозиції розглянуто

з 25 жовт. 2022 16:31

до 28 жовт. 2022 10:46

Подання пропозицій:
17 жовт. 2022 18:00 – 25 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
11 жовт. 2022 16:28 – 17 жовт. 2022 18:00
Відповіді на питання до:
19 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44625774
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79013, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Марія Деренівська
Володіння мовою:
Телефон:
+380222385890
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

«Капітальний ремонт із заміни системи теплопостачання поліклінічного відділення №1 за адресою: вул. Генерала Т. Чупринки, 43» Коригування.

Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, вул. Генерала Т. Чупринки, 43

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 11 жовт. 2022 16:30
Електронний підпис 11 жовт. 2022 16:30
Не вказано 11 жовт. 2022 16:28
Не вказано 11 жовт. 2022 16:28
Не вказано 11 жовт. 2022 16:28
Не вказано 11 жовт. 2022 16:28

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 948 958,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
19 744,79 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Биць Оксана Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380673940703 ЄДРПОУ:
37801512

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 24 жовт. 2022 18:41
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Кошторис 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Цінова пропозиція 24 жовт. 2022 18:37
Електронний підпис 24 жовт. 2022 18:41
Електронний підпис 24 жовт. 2022 18:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Підтвердження відповідності 24 жовт. 2022 18:37
Документи, що підтверджують кваліфікацію 24 жовт. 2022 18:37

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 жовт. 2022 16:29
Електронний підпис 25 жовт. 2022 16:31

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 28 жовт. 2022 10:45
Електронний підпис 28 жовт. 2022 10:46

Пропозиція

3 895 734,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"

Вас може зацікавити

Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 202 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Катеринівська, 9, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50071
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Комунальному закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 202 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Катеринівська, 9, м. Кр...
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 155 092,00 грн без ПДВ

Дивитись
Капітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу (І поверх) Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій для створення навчально-практичного центру "Робототехніка та комп’ютерна інженерія" за адресою: Україна, Львівська обл., м. Самбір, вул. С. Крушельницької, 7 (Коригування)
Капітальний ремонт частини приміщень навчального корпусу (І поверх) Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій для створення навчально-практичного центру "Робототехніка та комп’ютерна інженерія" за адресою: Україна, Львівська обл., м. ...
Ім'я:
Кульчицька Олена Іванівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380964749646 ЄДРПОУ:
02357752

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 219 427,00 грн без ПДВ

Дивитись
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій гімназії № 9 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Дніпровське шосе, 32, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50048
Заходи з енергозбереження. Капітальний ремонт системи опалення зі встановленням індивідуального теплового пункту у Криворізькій гімназії № 9 Криворізької міської ради, за адресою: вул. Дніпровське шосе, 32, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., 50048
Ім'я:
Локтіонова Олена
E-mail: [email protected] Телефон: +380684859919 ЄДРПОУ:
37665263

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 168 169,00 грн без ПДВ

Дивитись