Реактиви 6 лотів

Закупівля здійснюється відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 року N 169 зі змінами. Терміни поставки в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо умов поставки визначена в умовах документації. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі - зазначена у додатку 2 до документації спрощеної закупівлі (вимог до предмету закупівлі). Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених у документації шляхом застосування електронного аукціону. Критерієм оцінки пропозицій є ціна (100%). Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою закупівель автоматично.

Очікувана вартість

1 117 015,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 10 жовт. 2022 16:25

до 14 жовт. 2022 17:00

Прийом пропозицій

з 14 жовт. 2022 19:00

до 19 жовт. 2022 19:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 19 жовт. 2022 19:02

до 21 жовт. 2022 16:31

Пропозиції розглянуто

з 21 жовт. 2022 16:31

до 9 лист. 2022 16:32

Подання пропозицій:
14 жовт. 2022 19:00 – 19 жовт. 2022 19:00
Період уточнень:
10 жовт. 2022 16:25 – 14 жовт. 2022 17:00
Відповіді на питання до:
16 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
30630831
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 03115, м. Київ, м. Київ, просп. Перемоги, буд. 119
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Дибко
Володіння мовою:
Телефон:
+380444512289, +380444528436
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Реактиви КДЛ

Перейти до лоту

Очікувана вартість

659 920,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
2

Лот.2 Медичні вироби для електрофоретичного розподілу білків з імунофіксацією

Перейти до лоту

Очікувана вартість

169 200,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
3

Лот 3 – Реагенти до коагулометра C-4X

Перейти до лоту

Очікувана вартість

69 917,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
4

Лот 4 – Медичні вироби до аналізатору газів крові та електролітів EasyStat

Перейти до лоту

Очікувана вартість

165 850,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
5

Лот 5

Перейти до лоту

Очікувана вартість

25 888,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена
6

Лот 6

Перейти до лоту

Очікувана вартість

26 240,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 жовт. 2022 16:26
Документи закупівлі 10 жовт. 2022 16:25
Проєкт договору 10 жовт. 2022 16:25

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 117 015,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Київський центр трансплантації кісткового мозку" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Вас може зацікавити

Ім'я:
ГУБАРЕЦЬ Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: 0964702958 ЄДРПОУ:
01992050
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 034 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл (Iohexol), Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 50 мл (Iohexol), Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 20 мл (Iohexol)
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл (Iohexol), Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 50 мл (Iohexol), Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 20 мл (Iohexol)
Ім'я:
Галина Пшінник
E-mail: [email protected] Телефон: +380756173897 ЄДРПОУ:
01999106
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 311 525,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
44496574
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 114 220,00 грн без ПДВ

Дивитись