МНН Glucose, Caffeine and sodium benzoate, Methoxy polyethylene glycol-epoetin beta, Methylprednisolone, Methylprednisolone, Methylprednisolone, Diatrizoic acid

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» 114-IX від 19.09.2019 р зі змінами. (далі – Закон) та Постановою КМУ №169 від 28.02.2022 року «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану»

Очікувана вартість

256 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 7 жовт. 2022 11:36

до 15 жовт. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 15 жовт. 2022 00:00

до 22 жовт. 2022 01:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 22 жовт. 2022 01:02

до 26 жовт. 2022 12:48

Пропозиції розглянуто

з 26 жовт. 2022 12:48

до 28 жовт. 2022 16:55

Подання пропозицій:
15 жовт. 2022 00:00 – 22 жовт. 2022 01:00
Період уточнень:
7 жовт. 2022 11:36 – 15 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
16 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44625774
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 79013, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Марія Деренівська
Володіння мовою:
Телефон:
+380222385890
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Глюкоза розчин д/ін. 40 % по 10 мл №10 в амп.

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Glucose

Кількість:

30 упаковка

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, вул. Є.Коновальця, 26
2

Кофеїн-бензоат натрію розчин д/ін. 100 мг/мл по 1 мл №10 в амп.

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Caffeine and sodium benzoate

Кількість:

150 упаковка

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, вул. Є.Коновальця, 26
3

Мирцера розчин д/ін. по 50 мкг/0.3 мл №1 у поперед. запов. шпр. з голк.

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Methoxy polyethylene glycol-epoetin

Кількість:

55 упаковка

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, вул. Є.Коновальця, 26
4

Солу-медрол порошок для р-ну д/ін. по 125 мг №1 у флак. з р-ком типу Act-O-Vial

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Methylprednisolone

Кількість:

180 упаковка

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, вул. Є.Коновальця, 26
5

Солу-медрол порошок для р-ну д/ін. по 40 мг №1 у флак. з р-ком типу Act-O-Vial

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Methylprednisolone

Кількість:

60 упаковка

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, вул. Є.Коновальця, 26
6

Солу-медрол порошок для р-ну д/ін. по 500 мг №1 у флак. з р-ком

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Methylprednisolone

Кількість:

70 упаковка

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, вул. Є.Коновальця, 26
7

Тріомбраст розчин д/ін. 76 % по 20 мл №5 в амп.

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Diatrizoic acid

Кількість:

70 упаковка

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 79013, Львівська область, Львів, вул. Є.Коновальця, 26

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 жовт. 2022 11:45
Електронний підпис 7 жовт. 2022 11:45
Не вказано 7 жовт. 2022 11:36
Не вказано 7 жовт. 2022 11:36
Не вказано 7 жовт. 2022 11:36
Не вказано 7 жовт. 2022 11:36

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
256 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 280,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Скіпчак Володимир Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: 0325423680 ЄДРПОУ:
30765625
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 жовт. 2022 14:48
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 14:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 14:47
Електронний підпис 20 жовт. 2022 14:48
Електронний підпис 20 жовт. 2022 14:48
Електронний підпис 20 жовт. 2022 14:48
Цінова пропозиція 20 жовт. 2022 14:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 16:56
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 14:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 14:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 жовт. 2022 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 14:47

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 26 жовт. 2022 12:48
Не вказано 26 жовт. 2022 12:41

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 жовт. 2022 16:55
Підписаний договір 28 жовт. 2022 16:54

Пропозиція

255 861,50 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"

Вас може зацікавити

Альтеплаза ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг флакон
Альтеплаза ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг флакон
Ім'я:
Ольвач Людмила
E-mail: [email protected] Телефон: +380544641972 ЄДРПОУ:
02007472
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

502 070,40 грн без ПДВ

Дивитись
Фармацевтична продукція (лікарські засоби різні)
Фармацевтична продукція (лікарські засоби різні)
Ім'я:
Рощук Андрій
E-mail: [email protected] Телефон: 380930439533 ЄДРПОУ:
26632223
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

211 590,90 грн з ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Марія Радчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380969720575 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02000079
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

479 678,52 грн без ПДВ

Дивитись