Функціональне ліжко (код ДК 021:2015: 33192100-3) – Код НК 024:2019 – 34870

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог абз. 3 п. 1 ч. 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» та ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. (далі – Закон).

Очікувана вартість

1 945 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 7 жовт. 2022 00:07

до 13 жовт. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 13 жовт. 2022 00:00

до 19 жовт. 2022 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
13 жовт. 2022 00:00 – 19 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
7 жовт. 2022 00:07 – 13 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
14 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 11 жовт. 2022 11:01
Електронний підпис 11 жовт. 2022 11:01

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05503705
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18028, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Коваль Олександр
Володіння мовою:
Телефон:
380674849339
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Функціональне ліжко (код ДК 021:2015: 33192100-3) – Код НК 024:2019 – 34870

Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні

Кількість:

20 штуки

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 7 жовт. 2022 00:07
Документи закупівлі 7 жовт. 2022 00:07
Документи закупівлі 7 жовт. 2022 00:07
Електронний підпис 7 жовт. 2022 00:07

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 945 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
19 450,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"

Вас може зацікавити

«Низькотемпературний плазмовий стерилізатор» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011309 – Стерилізатори плазми, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 36305 – Плазмовий стерилізатор)
«Низькотемпературний плазмовий стерилізатор» (код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – Z12011309 – Стерилізатори плазми, код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів» – 36305 – Плазмовий стерилізатор)
Ім'я:
Ольга Підгородецька
E-mail: [email protected] Телефон: +380979995331 ЄДРПОУ:
03397564
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 847 321,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Любов Сирих
E-mail: [email protected] Телефон: +38636785956 ЄДРПОУ:
01985860

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 391 941,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 (CPV) : 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
ДК 021:2015 (CPV) : 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Ім'я:
Вольська Ольга Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380976659227,380445304082 ЄДРПОУ:
26188308

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 140 000,00 грн без ПДВ

Дивитись