Монітор пацієнта (код ДК 021:2015: 33195000-3) – Код НК 024:2019 – 33586
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог абз. 3 п. 1 ч. 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» та ст. 14
з 29 вер. 2022 23:13
до 5 жовт. 2022 00:00
з 5 жовт. 2022 00:00
до 10 жовт. 2022 00:00
з 10 жовт. 2022 00:03
до 10 жовт. 2022 23:44
з 10 жовт. 2022 23:44
до 24 жовт. 2022 10:49
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Монітор пацієнта (код ДК 021:2015: 33195000-3) – Код НК 024:2019 – 33586
Код ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
|
Кількість: 9 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 29 вер. 2022 23:13 | |
| Документи закупівлі | 29 вер. 2022 23:13 | |
| Документи закупівлі | 29 вер. 2022 23:13 | |
| Електронний підпис | 29 вер. 2022 23:13 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 9 жовт. 2022 20:51 |
| Цінова пропозиція | 9 жовт. 2022 20:51 | |
| Цінова пропозиція | 9 жовт. 2022 20:51 | |
|
|
||
| Технічні специфікації | 9 жовт. 2022 20:51 | |
| Електронний підпис | 9 жовт. 2022 20:51 | |
| Електронний підпис | 9 жовт. 2022 20:51 | |
| Електронний підпис | 9 жовт. 2022 20:51 | |
| Електронний підпис | 9 жовт. 2022 20:51 | |
| Електронний підпис | 9 жовт. 2022 20:51 | |
|
|
||
| Не вказано | 9 жовт. 2022 20:51 | |
| Не вказано | 9 жовт. 2022 20:51 | |
| Технічні специфікації | 9 жовт. 2022 20:51 | |
| Не вказано | 9 жовт. 2022 20:51 | |
| Цінова пропозиція | 9 жовт. 2022 21:17 | |
| Цінова пропозиція | 9 жовт. 2022 21:17 | |
| Не вказано | 9 жовт. 2022 20:51 | |
| Не вказано | 9 жовт. 2022 20:51 | |
| Цінова пропозиція | 9 жовт. 2022 20:51 | |
| Не вказано | 9 жовт. 2022 20:51 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 10 жовт. 2022 23:44 | |
| Електронний підпис | 10 жовт. 2022 23:44 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 24 жовт. 2022 10:49 | |
| Підписаний договір | 24 жовт. 2022 10:48 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"Вас може зацікавити
791 666,67 грн без ПДВ
Дивитись2 391 941,00 грн без ПДВ
Дивитись1 140 000,00 грн без ПДВ
Дивитись