decamethoxine, decamethoxine, potassium chloride, calcium gluconate, sodium chloride, sodium chloride, sodium chloride, pentoxifylline, electrolytes in combination with other drugs, sodium hydrocarbonate

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог абз. 3 п. 1 ч. 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» та ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р.

Очікувана вартість

975 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 28 вер. 2022 21:06

до 4 жовт. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 4 жовт. 2022 00:00

до 7 жовт. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 7 жовт. 2022 00:03

до 7 жовт. 2022 13:54

Пропозиції розглянуто

з 7 жовт. 2022 13:54

до 17 жовт. 2022 23:57

Подання пропозицій:
4 жовт. 2022 00:00 – 7 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
28 вер. 2022 21:06 – 4 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
5 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05503705
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18028, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Коваль Олександр
Володіння мовою:
Телефон:
380674849339
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

decamethoxine, decamethoxine, potassium chloride, calcium gluconate, sodium chloride, sodium chloride, sodium chloride, pentoxifylline, electrolytes in combination with other drugs, sodium hydrocarbonate

Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Код INN: Decamethoxine

Кількість:

10 одиниця

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 28 вер. 2022 21:06
Документи закупівлі 28 вер. 2022 21:06
Документи закупівлі 28 вер. 2022 21:06
Електронний підпис 28 вер. 2022 21:06

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
975 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
9 750,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Зайцева Світлана Євгенівна
E-mail: [email protected] Телефон: 0952734974 ЄДРПОУ:
21633086
49
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 6 жовт. 2022 14:29
Технічні специфікації 6 жовт. 2022 14:17
Технічні специфікації 6 жовт. 2022 14:17
Технічні специфікації 6 жовт. 2022 14:17
Технічні специфікації 6 жовт. 2022 14:17
Електронний підпис 6 жовт. 2022 14:29

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 жовт. 2022 13:54
Не вказано 7 жовт. 2022 13:54

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 17 жовт. 2022 23:55
Електронний підпис 17 жовт. 2022 23:57

Пропозиція

895 723,46 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
ГУБАРЕЦЬ Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: 0964702958 ЄДРПОУ:
01992050
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 034 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г, Меропенем,порошок для ін'єкцій по 0,5 г, Амоксицилін/клавуланова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 875 мг/125 мг, Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл, Прегабалін, капсули, по 75 мг, Прегабалін, капсули, по 150 мг, Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг, Вориконазол, таблетки, по 200 мг, Вориконазол, порошок/ліофілізат, по 200 мг, Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО, Ванкоміцин ліофілізат/порощок для розчину для інфузій по 500 мг, Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г
Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г, Меропенем,порошок для ін'єкцій по 0,5 г, Амоксицилін/клавуланова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 875 мг/125 мг, Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл, Прегабалін, капсу...
Ім'я:
Федорович Людмила Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380322581125 ЄДРПОУ:
44496574
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 217 032,34 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Омепразол 40 мг флакон (Omeprazole), Омепразол капсули по 40 мг (Omeprazole)
ДК 021:2015 - 33600000-6 — Фармацевтична продукція: Омепразол 40 мг флакон (Omeprazole), Омепразол капсули по 40 мг (Omeprazole)
Ім'я:
Галина Пшінник
E-mail: [email protected] Телефон: +380756173897 ЄДРПОУ:
01999106
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

870 200,00 грн без ПДВ

Дивитись