ДК 021:2015 – 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (хек без голів патраний)

відкриті торги не відбулися двічі

Очікувана вартість

350 000,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
22594129
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 42200, Сумська область, місто Лебедин, площа Соборна, 1/1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Віталіна Семенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380544520405
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

ДК 021:2015 – 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (хек без голів патраний)

Код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені

Кількість:

2 500 кілограм

Період доставки:

10 жовт. 2022 – 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 42200, Сумська область, Лебедин, площа Соборна 1/1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 вер. 2022 15:17
Не вказано 28 вер. 2022 15:16
Не вказано 28 вер. 2022 15:16

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
350 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
КОВАЛЕНКО АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Телефон: +380509483802 ЄДРПОУ:
2881921235

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 вер. 2022 15:19
Протокол розгляду 28 вер. 2022 15:18

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 10 жовт. 2022 09:20
Електронний підпис 10 жовт. 2022 09:22

Пропозиція

350 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської ради

Вас може зацікавити

Ім'я:
Рудьєва Олександра Ігорівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380775551000 ЄДРПОУ:
25889776

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

385 600,00 грн без ПДВ

Дивитись
Філе мінтая с/м, без шкіри, 150-250г, ДСТУ 4379, за кодом ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Філе мінтая с/м, без шкіри, 150-250г, ДСТУ 4379, за кодом ДК 021:2015 - 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Ім'я:
Юлія Бадічко
E-mail: [email protected] Телефон: +380962401164 ЄДРПОУ:
25667248

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

283 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Філе хека зі шкірою без луски с/м, Хек с/м, обезголовлений код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Філе хека зі шкірою без луски с/м, Хек с/м, обезголовлений код ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Ім'я:
Сурсяков Віктор Вікторович
E-mail: [email protected] Телефон: 380953304301 ЄДРПОУ:
04417174

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

294 093,00 грн без ПДВ

Дивитись