Реактиви та контрастні речовини, продукція медичного призначення, крім лікарських засобів, вироби для клінічних досліджень

Закупівля проводиться у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 року № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (зі змінами). Пропозиція учасника спрощеної закупівлі та усі документи, які передбачені вимогами оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимогами до предмета закупівлі складаються українською мовою.

Очікувана вартість

65 000,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 7 вер. 2022 23:57

до 13 вер. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 13 вер. 2022 00:01

до 16 вер. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 16 вер. 2022 00:02

до 22 вер. 2022 15:31

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
13 вер. 2022 00:01 – 16 вер. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
7 вер. 2022 23:57 – 13 вер. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
14280960
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 52200, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, вул. Кропоткіна, буд.16
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Любов Пащенко
Володіння мовою:
Телефон:
+380955988801
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Набір Азур-еозин за Романовським-1000 (код НК 024:2019 - 44946 – Фарбування за Романовським IVD, набір)

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Код GMDN: 44946 Фарбування за Романовським IVD, набір

Кількість:

5 набір

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
2

АлАТ-набір для визначення активності аланін-амінотрансферази у сироватці крові (код НК 024:2019 - 52924 – Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD, набір, спектрофотометричний аналіз)

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Код GMDN: 52924 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD, набір, спектрофотометричний аналіз

Кількість:

6 набір

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
3

Ацетонтест № 50 (код НК 024:2019 - 47002 – Кетон (ацетоацетат) IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрез-аналіз)

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Код GMDN: 47002 Кетон (ацетоацетат) IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз

Кількість:

10 Флакон

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
4

Креатинін-набір для визначення концентрації креатиніну у сироватці крові та сечі людини (код НК 024:2019 - 53252 - Креатинін IVD, реагент)

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Код GMDN: 53252 Креатинін IVD, реагент

Кількість:

12 набір

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
5

Забарвлення за ЦІЛЕМ-НІЛЬСЕНОМ-набір для диференціального забарвлення мікобактерій туберкульозу (код НК 024:2019 - 42694 - Барвник для кислотостійких бактерій, набір, IVD)

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Код GMDN: 42694 Барвник для кислотостійких бактерій, набір, IVD

Кількість:

2 набір

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
6

Імуноферментна тест-система АНТИ-ЛЮІС (код НК 024:2019 - 30685 - Набір реагентів для ідентифікації антигенів до Treponema)

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Код GMDN: 30685 Набір реагентів для ідентифікації антигенів до Treponema

Кількість:

5 набір

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
7

Набір реагентів для РМП (код НК 024:2019 - 51819 - Treponema pallidum reagin antibody IVD, набір, реакція аглютинації)

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Код GMDN: 51819 Treponema pallidum reagin antibody IVD, набір, реакція аглютинації

Кількість:

5 набір

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
8

Фіксатор еозин метиленовий синій за Май-Грюнльдом (код НК 024:2019 - 42959 - Май-Грюнвальда фарбувальний розчин, IVD)

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Код GMDN: 42959 Барвник Май-Грюнвальда, IVD

Кількість:

7 набір

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
9

Набір реагентів для визначення кількості загального білка в сироватці або плазмі крові ЗАГАЛЬНИЙ БIЛОК (код НК 024:2019 - 30181 - Набір реагентів для вимірювання загальних білків)

Код ДК 021:2015: 33696200-7 Реактиви для аналізів крові
Код GMDN: 30181 Набір реагентів для вимірювання загальних білків

Кількість:

5 набір

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
10

Діагностичний моноклональний реагент анти-А для визначення групи крові людини за системою Rhesus (10мл) (код НК 024:2019 - 52647 - Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD, антитіла)

Код ДК 021:2015: 33696200-7 Реактиви для аналізів крові
Код GMDN: 52647 Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD, антитіла

Кількість:

20 Флакон

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
11

Діагностичний моноклональний реагент анти-В для визначення групи крові людини за системою Rhesus (10мл) (код НК 024:2019 - 52647 - Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD, антитіла)

Код ДК 021:2015: 33696200-7 Реактиви для аналізів крові
Код GMDN: 52647 Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD, антитіла

Кількість:

20 Флакон

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
12

Діагностичний моноклональний реагент анти-D для визначення групи крові людини за системою Rhesus (10мл) (код НК 024:2019 - 52647 - Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD, антитіла)

Код ДК 021:2015: 33696200-7 Реактиви для аналізів крові
Код GMDN: 52647 Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD, антитіла

Кількість:

10 Флакон

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
13

Стандартні еритроцити для визначення груп крові людини за системою АВ0, Rhesus (код НК 024:2019 - 52532 - Анти-A групове типування еритроцитів IVD, антитіла)

Код ДК 021:2015: 33696200-7 Реактиви для аналізів крові
Код GMDN: 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD, антитіла

Кількість:

4 набір

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
14

Глюкоза МОНО- набір для визначення концентрації глюкози у біологічних рідинах глюкозооксидазним методом, монореактив (код НК 024:2019 - 53301 - Глюкоза IVD, набір, ферментний спектрофотометричний аналіз)

Код ДК 021:2015: 33696200-7 Реактиви для аналізів крові
Код GMDN: 53301 Глюкоза IVD, набір, ферментний спектрофотометричний аналіз

Кількість:

2 набір

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
15

Желатин 10% (код НК 024:2019 - 30596 - Набір реагентів для визначення типу крові ABO)

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Код GMDN: 30596 Набір реагентів для визначення типу крові ABO

Кількість:

2 упаковка

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
16

Набір реагентів «Масло імерсійне», бутель (код НК 024:2019 - 43550 - Фіксуюча рідина для мікроскопії, IVD)

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Код GMDN: 43550 Фіксуюча рідина для мікроскопії, IVD

Кількість:

2 штуки

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
17

Пероксид водню мед. 35% (код НК 024:2019 - 45058 - Дезінфікувальний засіб перекису водню)

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Код GMDN: 45058 Дезінфікувальний засіб перекису водню

Кількість:

10 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1
18

a-Амілаза-набір для визначення активності альфа-амілази у біологічних рідинах (код НК 024:2019 - 38502 – Амілазний комплект)

Код ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактиви
Код GMDN: 38502 Амілазний комплект

Кількість:

5 набір

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 52210, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, м. Жовті Води, пров. Капітальний, буд. 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 7 вер. 2022 23:57
Проєкт договору 7 вер. 2022 23:57
7 вер. 2022 23:57
Документи закупівлі 7 вер. 2022 23:57
Технічні специфікації 7 вер. 2022 23:57
Електронний підпис 8 вер. 2022 00:00

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
65 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
325,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Нечай Лариса
E-mail: [email protected] Телефон: 380675394191 ЄДРПОУ:
24246094

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 15 вер. 2022 17:14
Документи, що підтверджують кваліфікацію 15 вер. 2022 17:14
Цінова пропозиція 15 вер. 2022 17:14
Технічні специфікації 15 вер. 2022 17:14
Електронний підпис 15 вер. 2022 17:14

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 вер. 2022 15:31
Протокол розгляду 22 вер. 2022 15:28

Пропозиція

57 574,77 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Жовтоводська міська лікарня" Жовтоводської міської ради

Вас може зацікавити

Реактиви для лабораторних досліджень (Діагностичний набір для визначення концентрації калію - 33696200-7 (52895 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010308 Калій); Діагностичний набір для визначення концентрації натрію - 33696200-7 (52899 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010309 Натрій); Калій контроль, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52894 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал; W0101050299 Спеціалізовані контрольні матеріали (КХ) – інше); Калій стандарт, набір (2 рівні) - 33696200-7 (52893 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Набір стандартів для визначення натрію - 33696200-7 (52897 Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro ), калібратор; W0101050302 Калібратори однокомпонентні (КХ)); Контрольна сироватка норма - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ)); Контрольна сироватка патологія - 33696200-7 (47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; W0101050101 Атестовані мультикомпонентні контрольні матеріали (КХ))) за код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник 33690000-3 Лікарські засоби різні
Реактиви для лабораторних досліджень (Діагностичний набір для визначення концентрації калію - 33696200-7 (52895 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), реагент; W01010308 Калій); Діагностичний набір для визначення концентрації натрію - 33696200-7 (52899 Натрій...
Ім'я:
Ольга Лесюн
E-mail: [email protected] Телефон: +380679696070 ЄДРПОУ:
38902896
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

102 880,00 грн без ПДВ

Дивитись
Лабораторні реактиви, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)(базове фінансування за результатами державної атестації МОН)
Лабораторні реактиви, код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696500-0 Лабораторні реактиви)(базове фінансування за результатами державної атестації МОН)
Ім'я:
Тетяна Опир
E-mail: [email protected] Телефон: +380352525094 ЄДРПОУ:
02010830
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

103 083,33 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015- 33690000-3 Лікарські засоби різні ( Лабораторні реактиви)
ДК 021:2015- 33690000-3 Лікарські засоби різні ( Лабораторні реактиви)
Ім'я:
Легеза Вікторія
E-mail: [email protected] Телефон: 380542611382 ЄДРПОУ:
00720148

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

55 416,67 грн без ПДВ

Дивитись