Автоматичний гематологічний аналізатор (Код НК 024:2019 - 35476, ДК 021:2015 - 38432000-2)

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог абз. 3 п. 1 ч. 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» та ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р.

Очікувана вартість

225 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 6 вер. 2022 21:46

до 12 вер. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 12 вер. 2022 00:00

до 15 вер. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 15 вер. 2022 00:00

до 16 вер. 2022 19:29

Пропозиції розглянуто

з 16 вер. 2022 19:29

до 23 вер. 2022 21:17

Подання пропозицій:
12 вер. 2022 00:00 – 15 вер. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
6 вер. 2022 21:46 – 12 вер. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05503705
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18028, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Коваль Олександр
Володіння мовою:
Телефон:
380674849339
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Автоматичний гематологічний аналізатор (Код НК 024:2019 - 35476, ДК 021:2015 - 38432000-2)

Код ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори

Кількість:

1 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 6 вер. 2022 21:46
Технічні специфікації 6 вер. 2022 21:46
Технічні специфікації 6 вер. 2022 21:46
Електронний підпис 6 вер. 2022 21:46

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
225 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 250,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Ольга Кейко
E-mail: [email protected] Телефон: +380444944242 ЄДРПОУ:
42820893
23
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 13 вер. 2022 15:35
Електронний підпис 13 вер. 2022 15:35
Цінова пропозиція 13 вер. 2022 15:32
Технічні специфікації 13 вер. 2022 15:32
Документи, що підтверджують кваліфікацію 13 вер. 2022 15:32

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 вер. 2022 19:29
Не вказано 16 вер. 2022 19:29

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 23 вер. 2022 21:17
Електронний підпис 23 вер. 2022 21:17

Пропозиція

224 999,01 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"

Вас може зацікавити

ДК 021:2015 „38430000-8 - Детектори та аналізатори” (Спектрофотометр UV/VIS з термостатуванням)
ДК 021:2015 „38430000-8 - Детектори та аналізатори” (Спектрофотометр UV/VIS з термостатуванням)
Ім'я:
Володимир Усатюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380536758439 ЄДРПОУ:
05385631

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

191 666,67 грн без ПДВ

Дивитись
Аналізатор газів крові та електролітів (код ДК 021:2015:38430000-8 — Детектори та аналізатори); код НК 024:2023:56661 — Автоматичний аналізатор газів крові IVD (діагностика in vitro ; код НК 031:2024:W0201040102 АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ – З ДОДАТКОВИМИ ПАРАМЕТРАМИ (pH, pO2, pCO2, гематокрит + метаболіти + електроліти, параметри CO-оксиметра і параметри коагуляції)
Аналізатор газів крові та електролітів (код ДК 021:2015:38430000-8 — Детектори та аналізатори); код НК 024:2023:56661 — Автоматичний аналізатор газів крові IVD (діагностика in vitro ; код НК 031:2024:W0201040102 АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ – З ДОДАТКОВИМИ ПАРАМЕТ...
Ім'я:
Лариса Буханченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380532609547 ЄДРПОУ:
01999106
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

304 702,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ірина Плахотнік
E-mail: [email protected] Телефон: +380677708053 Веб сайт: ЄДРПОУ:
41713679

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

181 365,00 грн без ПДВ

Дивитись