Дрова паливні (деревина дровяна, непромислового використання, тверда порода).

Кошти зекономлені в результаті процедури закупівлі: Відкриті торги UA-2022-06-01-002364-a Закупівля проводиться повторно, оскільки закупівля (Ідентифікатор: UA-2022-08-17-001592-a) не відбулася.

Очікувана вартість

109 820,00 грн

без ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 30 серп. 2022 16:02

до 6 вер. 2022 15:00

Прийом пропозицій

з 6 вер. 2022 15:00

до 12 вер. 2022 15:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
6 вер. 2022 15:00 – 12 вер. 2022 15:00
Період уточнень:
30 серп. 2022 16:02 – 6 вер. 2022 15:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
14316936
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 09214, Київська область, Обухівський район, село Зікрачі, вул. Незалежності, будинок 11
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Наталія Хомчук
Володіння мовою:
Телефон:
+0966846912
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Дрова паливні, тверда порода

Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина

Кількість:

44 метри кубічні

Період доставки:

до 21 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 09214, Київська область, село Зікрачі, вул. Незалежності, 11

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 30 серп. 2022 16:03
Не вказано 30 серп. 2022 16:02
Не вказано 30 серп. 2022 16:02
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення виконання договору

Загальна інформація

Хто підтверджує

переможець

Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю

Опис вимоги

Згідно статті 27 Закону Переможець процедури закупівлі (далі Постачальник), не пізніше дати укладення договору, повинен внести: на рахунок замовника UA 388201720313231001202013398 кошти, як забезпечення виконання договору про закупівлю, в розмірі 5 % вартості договору, а саме: 5 491.00 грн. (п’ять тисяч чотириста дев’яносто одна гривня 00 копійок). Після виконання умов договору в повному обсязі, Постачальник повинен звернутися до Замовника з письмовою заявою про повернення йому коштів які були внесені на рахунок Замовника як забезпечення виконання договору.

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( робочі )
Опис:
оплата товару здійснюється після його поставки протягом семи робочих днів

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
109 820,00 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
549,10 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державна установа "Кагарлицька виправна колонія (№115)"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Сіленко Неля Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380674921934 ЄДРПОУ:
34477817

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

183 333,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Дарія Ратушняк
E-mail: [email protected] Телефон: +380689108726 ЄДРПОУ:
43092524

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

140 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Дошка підлогова стругана з хвойних порід деревини, вологістю 10-12%
Дошка підлогова стругана з хвойних порід деревини, вологістю 10-12%
Ім'я:
Юрій Саноцький
E-mail: [email protected] Телефон: +380322484352 Веб сайт: ЄДРПОУ:
08410370
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

124 710,17 грн без ПДВ

Дивитись