ДК 021:2015 – 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (хек без голів патраний)
відкриті торги не відбулися двічі
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Згідно пункту 2 частини восьмої статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства щодо закупівель Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 16 вер. 2022 09:02 | |
| Електронний підпис | 16 вер. 2022 09:03 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
ДК 021:2015 – 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (хек без голів патраний)
Код ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
|
Кількість: 2 500 кілограм |
Період доставки:
12 вер. 2022 – 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 42200, Сумська область, Лебедин, площа Соборна 1/1 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 29 серп. 2022 16:54 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 29 серп. 2022 16:54 | |
| Протокол розгляду | 29 серп. 2022 16:54 |
Пропозиція
350 000,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лебединської міської радиВас може зацікавити
385 600,00 грн без ПДВ
Дивитись283 333,33 грн без ПДВ
Дивитись294 093,00 грн без ПДВ
Дивитись