«М'ясо сире та заморожене; код ДК 021:2015 – 15110000-2 – «М'ясо»

Очікувана вартість

644 585,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 25 серп. 2022 15:46

до 31 серп. 2022 09:00

Прийом пропозицій

з 31 серп. 2022 14:00

до 3 вер. 2022 09:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
31 серп. 2022 14:00 – 3 вер. 2022 09:00
Період уточнень:
25 серп. 2022 15:46 – 31 серп. 2022 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

У зв’язку із технічними проблемами на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель електронної системи «Прозоро» у вказані дати призвело до неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель щодо спрощеної закупівлі за ідентифікатором: UA-2022-08-25-007534-a та на підставі вказаного Замовник відміняє спрощену закупівлю відповідно до пункту 2 частини 17 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі».

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 серп. 2022 14:47
Електронний підпис 26 серп. 2022 14:48

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
16286441
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 04119, Київська область, м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Антоніна Мельникова
Володіння мовою:
Телефон:
+380444810487
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

М'ясо свинина тазостегнова с/м (окіст)

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

700 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
2

М'ясо свинина лопатка без кістки с/м

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

800 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
3

Яловичина тазостегнова (задня) частина с/м

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

200 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
4

Яловича лопатка с/м

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

200 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
5

Язик яловичий с/м

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
6

Філе куряче н/ф зам.

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

600 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
7

Філе індиче

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
8

Печінка яловича

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
9

Стегно куряче-бр н/ф зам.

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

150 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
10

Ребра свинні мясні

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

100 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
11

Вирізка свиняча с/м

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

300 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
12

М'ясо свинина корейка с/м

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

300 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
13

М’ясо свинина ошийок с/м

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

200 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
14

Тушка куряча-бр.зам

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

200 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
15

Серце свиняче

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

80 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44
16

Легені свинячі

Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо

Кількість:

80 кілограм

Період доставки:

до 20 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 04119, м. Київ, м. Київ, Дегтярівська, 38-44

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 26 серп. 2022 12:12
Електронний підпис 25 серп. 2022 15:48
Не вказано 26 серп. 2022 12:12
Не вказано 26 серп. 2022 12:12

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( робочі )
Опис:
оплата вартості кожної отриманої Покупцем партії товару здійснюється Покупцем шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на рахунок Постачальника впродовж 10 (десяти) робочих днів з дати поставки замовленого Покупцем товару, підписання Сторонами видаткових накладних на такий товар (згідно з Додатком 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі)

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
644 585,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
6 445,85 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" по виготовленню цінних паперів"

Вас може зацікавити

М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589; М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; М'ясо стегна куряче, охолоджене, ДСТУ 3143
М'якоть без кістки яловича, охолоджена, ДСТУ 4589; М'якоть без кістки свинна, охолоджена, ДСТУ 4590; Філе куряче, охолоджене, перша категорія, ДСТУ 3143; М'ясо стегна куряче, охолоджене, ДСТУ 3143
Ім'я:
Марина Огороднік
E-mail: [email protected] Телефон: +380966504104 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26496518

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

380 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Ольга Лантінова
E-mail: [email protected] Телефон: +380685274340 ЄДРПОУ:
44121723

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

367 773,00 грн без ПДВ

Дивитись
М`ясо (Філе куряче, заморожене, перша категорія, ДСТУ 3143, Стегно куряче, заморожене, ДСТУ 3143)
М`ясо (Філе куряче, заморожене, перша категорія, ДСТУ 3143, Стегно куряче, заморожене, ДСТУ 3143)
Ім'я:
ТЕТЯНА АНФЬОРОВА
E-mail: [email protected] Телефон: +380672037813 Веб сайт: ЄДРПОУ:
43470230

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

561 235,00 грн без ПДВ

Дивитись