Будівельні та оздоблювальні матеріали (Ніжка для лавки «Фігурна»

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначені у Додатку 3 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника – підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Застосовані критерії оцінки – Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію-100%). Замовником не вимагається надання забезпечення пропозиції учасника. Замовником не вимагається надання забезпечення виконання договору про закупівлю.

Очікувана вартість

89 250,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 24 серп. 2022 12:17

до 30 серп. 2022 09:00

Прийом пропозицій

з 30 серп. 2022 12:00

до 2 вер. 2022 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
30 серп. 2022 12:00 – 2 вер. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
24 серп. 2022 12:17 – 30 серп. 2022 09:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

відсутність подальшої потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

Відповідно до пункту 1 частини 17 статті 14 Закону, а саме: відсутність подальшої потреби в закупівлі товару.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 серп. 2022 10:16
Не вказано 29 серп. 2022 10:16

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
00497236
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 21100, Вінницька область, Вінниця, ВІННИЦЯ, вул.Сонячна, буд.3
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Щучкіна Ірина Геннадіївна
Володіння мовою:
Телефон:
380977256921
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Будівельні та оздоблювальні матеріали (Ніжка для лавки «Фігурна»

Код ДК 021:2015: 44114200-4 Бетонні вироби

Кількість:

100 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 21008, Вінницька область, Вінниця, ВІННИЦЯ, вул.Сонячна, буд.3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 24 серп. 2022 12:17
Електронний підпис 24 серп. 2022 12:17
Технічні специфікації 24 серп. 2022 12:17
Технічні специфікації 24 серп. 2022 12:17
Технічні специфікації 24 серп. 2022 12:17
Технічні специфікації 24 серп. 2022 12:17
Технічні специфікації 24 серп. 2022 12:17
Технічні специфікації 24 серп. 2022 12:17
Технічні специфікації 24 серп. 2022 12:17
Технічні специфікації 24 серп. 2022 12:17

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )
Опис:
Оплата здійснюється Покупцем шляхом безготівкового перерахування грошових коштів на рахунок Постачальника згідно видаткової накладної упродовж 7 банківських днів після його підписання відповідно до ч.1 ст.49 Бюджетного кодексу України. У разі затримки бюджетного фінансування, зокрема з урахуванням підпункту 2 пункту 14 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України, підкріплення з ЄКР, розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом трьох банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок, підкріплення з ЄКР. Будь-які штрафні санкції в такому випадку до Покупця не застосовуються.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
89 250,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
446,25 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Вінницький національний аграрний університет

Вас може зацікавити

Ім'я:
Петричко Оксана
E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

105 950,00 грн без ПДВ

Дивитись