Риба морожена (тушки хека свіжоморожені без голови)ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 15220000-6 - Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі в умовах воєнного стану згідно Постанови Кабінету Міністрів України №169 від 28 лютого 2022 року (зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України №723 від 24 червня 2022 року)
з 23 серп. 2022 10:02
до 29 серп. 2022 09:00
з 29 серп. 2022 09:00
до 1 вер. 2022 08:00
з 1 вер. 2022 08:01
до 2 вер. 2022 12:37
з 2 вер. 2022 12:37
до 8 вер. 2022 15:03
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Тушки хека свіжоморожені без голови
Код ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
|
Кількість: 1 000 кілограм |
Період доставки:
до 20 лист. 2022
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 23 серп. 2022 10:02 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 10:02 | |
|
|
||
| Електронний підпис | 23 серп. 2022 10:02 | |
| Електронний підпис | 23 серп. 2022 10:02 | |
| Електронний підпис | 23 серп. 2022 10:02 | |
|
|
||
| Не вказано | 23 серп. 2022 10:02 | |
| Не вказано | 23 серп. 2022 10:02 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 31 серп. 2022 14:39 |
| Не вказано | 31 серп. 2022 14:38 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 14:38 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 14:38 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 14:38 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 14:38 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 14:38 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 14:38 | |
| Електронний підпис | 31 серп. 2022 14:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 14:38 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 14:38 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 2 вер. 2022 12:36 | |
| Електронний підпис | 2 вер. 2022 12:37 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 8 вер. 2022 14:57 | |
| Електронний підпис | 8 вер. 2022 15:03 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Гуманітарний відділ Рожищенської міської радиВас може зацікавити
97 337,50 грн без ПДВ
Дивитись83 183,33 грн без ПДВ
Дивитись81 175,00 грн без ПДВ
Дивитись