Тушки риби (хек с/м)
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої
з 23 серп. 2022 09:57
до 29 серп. 2022 00:00
з 29 серп. 2022 00:00
до 2 вер. 2022 15:00
з 2 вер. 2022 15:01
до 8 вер. 2022 08:56
з 8 вер. 2022 08:56
до 15 вер. 2022 11:58
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Тушки риби (хек с/м)
Код ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
|
Кількість: 1 650 кілограм |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 13201, Житомирська область, Житомирський район Чуднівська ОТГ, за адресами навчальних закладів відділу освіти Чуднівської міської ради, згідно Додатку 2 до тендерної документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 серп. 2022 09:57 | |
| Документи закупівлі | 23 серп. 2022 09:57 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 30 серп. 2022 16:31 |
| Електронний підпис | 30 серп. 2022 16:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 30 серп. 2022 16:31 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 вер. 2022 08:53 | |
| Електронний підпис | 8 вер. 2022 08:56 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 15 вер. 2022 11:57 | |
| Електронний підпис | 15 вер. 2022 11:58 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧУДНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
191 000,00 грн без ПДВ
Дивитись120 172,50 грн без ПДВ
Дивитись131 250,00 грн без ПДВ
Дивитись