Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в с. Піски Житомирського району Житомирської області
інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі - визначена в Технічному завданні Додаток №2; перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв - 100% ціна
з 22 серп. 2022 16:32
до 29 серп. 2022 09:00
з 29 серп. 2022 09:00
до 1 вер. 2022 09:00
з 2 вер. 2022 15:05
до 2 вер. 2022 15:28
з 2 вер. 2022 15:28
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Причина скасування закупівлі
Причина
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель
Пояснення
Під час розгляду пропозиції учасника замовнику стало відомо, що при підготовці оголошення про проведення спрощеної закупівлі замовником було допущено технічну помилку в розділі 7 (Інструкція з підготовки пропозиції) після опису підрозділу 7 - після переліку формальних помилок (12 підпунктів) уповноваженою особою замовника помилково було додатково зазначено перелік вимог, які повинен надати учасник, та які не стосуються даного предмета закупівлі.
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 7 вер. 2022 15:28 | |
| Не вказано | 7 вер. 2022 15:26 |
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в с. Піски Житомирського району Житомирської області
Код ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
|
Кількість: 1 роботи |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 12431, Житомирська область, село Піски, вул. Шевченка |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Технічні специфікації | 22 серп. 2022 16:32 | |
| Електронний підпис | 22 серп. 2022 16:33 | |
| Не вказано | 22 серп. 2022 16:32 | |
| Не вказано | 22 серп. 2022 16:32 | |
| Не вказано | 22 серп. 2022 16:32 | |
| Не вказано | 22 серп. 2022 16:32 | |
| Не вказано | 2 вер. 2022 15:28 | |
| Не вказано | 22 серп. 2022 16:32 | |
| Проєкт договору | 22 серп. 2022 16:32 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 31 серп. 2022 11:51 |
| Електронний підпис | 31 серп. 2022 11:51 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 31 серп. 2022 11:49 |
Пропозиція
Статус
очікує рішення
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 31 серп. 2022 12:42 |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Електронний підпис | 31 серп. 2022 12:42 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 | |
| Не вказано | 31 серп. 2022 12:39 |
Пропозиція
Статус
очікує розглядуКорисні посилання
Список державних закупівель замовника Станишівська сільська радаВас може зацікавити
396 000,00 грн без ПДВ
Дивитись819 033,33 грн без ПДВ
Дивитись320 000,00 грн без ПДВ
Дивитись