Пальне в асортименті: Бензин А-95 (номенклатурна позиція ДК 021:2015: 09132000-3 – Бензин), Дизельне паливо (номенклатурна позиція ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо)

Під час проведення процедури закупівлі всі документи, що готуються Учасниками, викладаються українською мовою. Математична формула, яка буде застосовуватися при проведенні електронного аукціону для визначення показників інших критеріїв оцінки: математична формула не застосовується - критерій ціна – 100 %.

Очікувана вартість

199 960,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 12 серп. 2022 15:38

до 18 серп. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 18 серп. 2022 00:00

до 23 серп. 2022 11:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
18 серп. 2022 00:00 – 23 серп. 2022 11:00
Період уточнень:
12 серп. 2022 15:38 – 18 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43956750
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 48000, Тернопільська область, Підгайці, ВУЛИЦЯ Шевченка, будинок 26
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Чайківська Галина
Володіння мовою:
Телефон:
380682467554
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Бензин А-95 (номенклатурна позиція ДК 021:2015: 09132000-3 – Бензин)

Код ДК 021:2015: 09132000-3 Бензин

Кількість:

300 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Дизельне паливо (номенклатурна позиція ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо)

Код ДК 021:2015: 09134200-9 Дизельне паливо

Кількість:

3 460 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 серп. 2022 15:49
Документи закупівлі 12 серп. 2022 15:39
Документи закупівлі 12 серп. 2022 15:39

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
199 960,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
999,80 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІДГАЄЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Дизельне паливо за кодом ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо)
Дизельне паливо за кодом ДК 021:2015:09130000-9 Нафта і дистиляти (ДК 021:2015: 09134200-9 – Дизельне паливо)
Ім'я:
Макарська Юлія Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380487722706 ЄДРПОУ:
33387623

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

380 083,33 грн без ПДВ

Дивитись
Пально-мастильні матеріали (дизельне паливо та бензин) (Код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Пально-мастильні матеріали (дизельне паливо та бензин) (Код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Ім'я:
Скорохід Марія Михайлівна
E-mail: [email protected] Телефон: +380326120312 Факс:
+380326120312
ЄДРПОУ:
31475314

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

351 173,33 грн без ПДВ

Дивитись
Дизельне паливо (по скретч-картках, талонах) за ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дизельне паливо (по скретч-картках, талонах) за ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Ім'я:
Олександр Бурка
E-mail: [email protected] Телефон: +380660573880 ЄДРПОУ:
30292838

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 083,33 грн без ПДВ

Дивитись