електрична енергія
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення про проведення спрощеної закупівлі). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі (в тому числі технічна специфікація) зазначена у документації спрощеної
з 12 серп. 2022 10:06
до 18 серп. 2022 00:00
з 19 серп. 2022 00:00
до 23 серп. 2022 00:00
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
електрична енергія
Код ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
|
Кількість: 40 704 Кіловат-година |
Період доставки:
до 31 груд. 2022
|
Місце доставки: Україна, 19101, Черкаська область, Уманський район, м. Монастирище, межа балансової належності електроустановок замовника |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 12 серп. 2022 10:06 | |
| Електронний підпис | 12 серп. 2022 10:09 |
Електронна тендерна документація
Загальна інформація
Хто підтверджує
учасник
Правові обґрунтування
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій
Опис вимоги
Вид, розмір та умови надання забезпечення пропозиції - згідно цього оголошення та форми «Оголошення про проведення спрощеної закупівлі», що додається
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Відділ культури та туризму Монастирищенської міської радиВас може зацікавити
93 025,00 грн без ПДВ
Дивитись122 500,00 грн без ПДВ
Дивитись158 333,33 грн без ПДВ
Дивитись