Шовний матеріал стерильний (Код НК 024:2019 – 13908, ДК 021:2015 - 33141121-4)

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог абз. 3 п. 1 ч. 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» та ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р.

Очікувана вартість

309 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 9 серп. 2022 13:10

до 15 серп. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 15 серп. 2022 00:00

до 18 серп. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 18 серп. 2022 00:04

до 23 серп. 2022 03:22

Пропозиції розглянуто

з 23 серп. 2022 03:22

до 12 вер. 2022 21:14

Подання пропозицій:
15 серп. 2022 00:00 – 18 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
9 серп. 2022 13:10 – 15 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05503705
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18028, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Коваль Олександр
Володіння мовою:
Телефон:
380674849339
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Шовний матеріал стерильний (Код НК 024:2019 – 13908, ДК 021:2015 - 33141121-4)

Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали

Кількість:

6 000 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 9 серп. 2022 13:10
Технічні специфікації 9 серп. 2022 13:10
Електронний підпис 9 серп. 2022 13:10
Технічні специфікації 9 серп. 2022 13:10

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
309 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
3 090,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Зазимко Іван Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380932361563 ЄДРПОУ:
13725905

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 17 серп. 2022 12:49
Підтвердження відповідності 17 серп. 2022 12:47
Підтвердження відповідності 17 серп. 2022 12:47
Підтвердження відповідності 17 серп. 2022 12:47
Підтвердження відповідності 17 серп. 2022 12:47
Підтвердження відповідності 17 серп. 2022 12:47
Підтвердження відповідності 17 серп. 2022 12:47
Цінова пропозиція 17 серп. 2022 12:47
Підтвердження відповідності 17 серп. 2022 12:47
Підтвердження відповідності 17 серп. 2022 12:47
Електронний підпис 17 серп. 2022 12:49
Підтвердження відповідності 17 серп. 2022 12:47

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 серп. 2022 03:22
Не вказано 23 серп. 2022 03:22

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 вер. 2022 21:14
Підписаний договір 12 вер. 2022 21:14

Пропозиція

308 716,40 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"

Вас може зацікавити

Відріз марлевий медичний нестерильний, 1000м х 90см, тип 20; Відріз марлевий 0,9 x 5 м.
Відріз марлевий медичний нестерильний, 1000м х 90см, тип 20; Відріз марлевий 0,9 x 5 м.
Ім'я:
Лариса Луньова
E-mail: [email protected] Телефон: +380631440280 ЄДРПОУ:
26199074

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

201 706,95 грн без ПДВ

Дивитись
Медичні матеріали (Стандартний венозний порт, Голка Хубера, Безпечна голка Хубера, Подовжувальна трубка)
Медичні матеріали (Стандартний венозний порт, Голка Хубера, Безпечна голка Хубера, Подовжувальна трубка)
Ім'я:
Андрій Мих
E-mail: [email protected] Телефон: +380322957079 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01996792
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

458 800,00 грн без ПДВ

Дивитись
Сечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним краном без кріплення до пацієнта стерильний, 58923 - Сечоприймач ножний переносний зі зливним краном стерильний; НК 031:2024: А100103 - Однокомпонентні сечоприймачі після уростомії), Засоби догляду за стомою (1907, 12050, 2650) (код НК 024:2023: 46207 - Перистомна/ навколоранева пов'язка; НК 031:2024: A108002 – Захисні креми/гелі для перистомної шкіри ), Калоприймач (10366, 11035, 13181, 13985, 14282, 15030, 15580, 1682, 1692, 17450, 17500, 17501, 1758) (код НК 024:2023: 31075 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу однокомпонентний, 31076 - Калоприймач для кишкової стоми відкритого типу багатокомпонентний, 31067 - Калоприймач для колостоми закритий багатокомпонентний; НК 031:2024: А100101- Однокомпонентні калоприймачі після колостомії, А100202 - Калоприймачі для двохкомпонентних систем), 33140000-3 - Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Сечоприймачі (05167, 05062/5062, 21804) (код НК 024:2023: 58921 - Сечоприймач зі зливним краном без кріплення до пацієнта стерильний, 58923 - Сечоприймач ножний переносний зі зливним краном стерильний; НК 031:2024: А100103 - Однокомпонентні сечоприймачі після ...
Ім'я:
Олена Григоренко
E-mail: [email protected] Телефон: 380382656446 ЄДРПОУ:
40887956

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

361 264,49 грн без ПДВ

Дивитись