Експлуатаційне утримання автомобільної дороги (комунальна власність) по вул. Матросова в м. Лохвиця Полтавської області)

Очікувана вартість

196 274,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 8 серп. 2022 16:50

до 12 серп. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 12 серп. 2022 10:00

до 17 серп. 2022 00:00

Аукціон

з 17 серп. 2022 15:38

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
12 серп. 2022 10:00 – 17 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
17 серп. 2022 15:38
Період уточнень:
8 серп. 2022 16:50 – 12 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (Замовник не може внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, так як період уточнень завершився).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 12 серп. 2022 16:18
Електронний підпис 12 серп. 2022 16:18

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41812483
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 37200, Полтавська область, м. Лохвиця, вул. Перемоги, буд. 19
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Людмила Севастьянова
Володіння мовою:
Телефон:
+0502385040
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Експлуатаційне утримання автомобільної дороги (комунальна власність) по вул. Матросова в м. Лохвиця Полтавської області)

Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 30 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, 37200, Полтавська область, м. Лохвиця, вул. Матросова

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Проєкт договору 8 серп. 2022 16:50
Документи закупівлі 8 серп. 2022 16:50
Електронний підпис 8 серп. 2022 16:50

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
7 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
196 274,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
981,37 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Виконавчий комітет Лохвицької міської ради

Вас може зацікавити

Поточний ремонт системи каналізації житлового будинку за адресою: м. Дніпро просп. Героїв, буд. 17, під'їзд № 4 (усунення аварій у житловому фонді)
Поточний ремонт системи каналізації житлового будинку за адресою: м. Дніпро просп. Героїв, буд. 17, під'їзд № 4 (усунення аварій у житловому фонді)
Ім'я:
Тетяна Дрик
E-mail: [email protected] Телефон: +380759401261 Веб сайт: ЄДРПОУ:
44013254

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

175 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт вулиці Садова в с. Обознівка Кропивницького району Кіровоградської області
Поточний ремонт вулиці Садова в с. Обознівка Кропивницького району Кіровоградської області
Ім'я:
Олійник Аліна
E-mail: [email protected] Телефон: 0999095264 ЄДРПОУ:
41744542
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

309 811,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з встановлення стовпчиків дорожніх гнучких (делініаторів) в м. Обухів Київської області
Послуги з встановлення стовпчиків дорожніх гнучких (делініаторів) в м. Обухів Київської області
Ім'я:
Клочко Світлана Петрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380677747578 ЄДРПОУ:
45682351

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

125 000,00 грн без ПДВ

Дивитись