Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Хімічні реактиви для лабораторних досліджень)

Очікувана вартість

150 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Період уточнень

з 8 серп. 2022 16:31

до 12 серп. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 15 серп. 2022 00:00

до 17 серп. 2022 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
15 серп. 2022 00:00 – 17 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
8 серп. 2022 16:31 – 12 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Відмінити спрощену закупівлю згідно з ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Хімічні реактиви для лабораторних досліджень) з підстави, передбаченої ч. 17 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель (до річного плану закупівель та оголошення про проведення спрощеної закупівлі включено суму без урахування ПДВ, при внесені змін до оголошення в період уточнень, неможливо внести зміни до річного плану, недотримуються умови абз.3 п.1 ст.4 ЗУ «Про публічні закупівлі»).

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 9 серп. 2022 14:41
Не вказано 9 серп. 2022 14:41

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02568199
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 25015, Кіровоградська область, Кропивницький, ВУЛИЦЯ АРСЕНІЯ ТАРКОВСЬКОГО, будинок 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Герман Андрій Сергійович
Володіння мовою:
Телефон:
0660482533
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Хімічні реактиви для лабораторних досліджень)

Код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання

Кількість:

36 штуки

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 25015, Кіровоградська область, Кропивницький, ВУЛИЦЯ АРСЕНІЯ ТАРКОВСЬКОГО, будинок 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 8 серп. 2022 16:31
Документи закупівлі 8 серп. 2022 16:31
Електронний підпис 8 серп. 2022 16:31

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
аванс
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
5 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
150 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 500,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРОВОГРАДСЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦІЇ, МЕТРОЛОГІЇ ТА СЕРТИФІКАЦІЇ"

Вас може зацікавити

Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Ім'я:
Гермашева Наталія Олександрівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442932407 ЄДРПОУ:
01993776
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

219 850,47 грн без ПДВ

Дивитись
Тести-набори для роботи на аналізаторах, Тести-набори для роботи на аналізаторах, Тести-набори для роботи на аналізаторах, Тести-набори для роботи на аналізаторах
Тести-набори для роботи на аналізаторах, Тести-набори для роботи на аналізаторах, Тести-набори для роботи на аналізаторах, Тести-набори для роботи на аналізаторах
Ім'я:
Федчак Оксана Сергіївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380990775828 ЄДРПОУ:
01111055

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

221 676,25 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021: 2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-система для визначення глікованого гемоглобіну для імунофлуоресцентного аналізатору LS-1100 (код НК 024: 2023: 62206; код НК 031: 2024: W0102160102); Тест-набір для визначення Сироватковий амілоїд А (САА) та С-реактивний білок (СРБ) для аналізатора LS-1100 (код НК 024: 2023: 58768; код НК 031: 2024: W0102160601); Тест-набір для визначення Простат-специфічний антиген (ПСА) для аналізатора LS-1100 (код НК 024: 2023: 54666; код НК 031: 2024: W0102160202); Тест-набір для визначення Сердцевий тропонін І для аналізатора LS-1100 (код НК 024: 2023: 54004; код НК 031: 2024: W0102160703); Тести-набори для роботи на аналізаторах: визначення :Вільний трийодтиронін (FT3) в Cироватка, Плазма, Формат тесту: Тест-касета, Метод аналізу: Імуноаналіз, Кількість тест-касет: 25 штуки, Спосіб аналізу: Кількісний, аналізатор: LS-1100 (код НК 024: 2023: 54417; код НК 031: 2024: W01020401); Тести-набори для роботи на аналізаторах: кількісний аналіз, флуоресцентний імуноаналіз, визначення вільного тироксину (FT4), тест-касета, матеріал сироватка/плазма, сумісні з аналізатором LS-1100 (код НК 024: 2023: 54413; код НК 031: 2024: W01020402); Тест-набір для визначення Тиреотропний гормон для аналізатора LS-1100 (код НК 024: 2023: 54384; код НК 031: 2024: W0102160903); Тест-система для визначення D-димеру для імунофлуоресцентного аналізатору LS-1100 (код НК 024: 2023: 61389; код НК 031: 2024: W0103020803); Тести-набори для роботи на аналізаторах: Кількісний, аналізатор: LS-1100, Маркер: Сердцевий тропонін І, Картридж, Кількість тест-касет: 1 штука, Метод аналізу: Імуноаналіз, Флуоресцентний, Матеріал дослідження: Cироватка, Кількість буферу: 1 (код НК 024: 2023: 47016; код НК 031: 2024: W01021520))
ДК 021: 2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тест-система для визначення глікованого гемоглобіну для імунофлуоресцентного аналізатору LS-1100 (код НК 024: 2023: 62206; код НК 031: 2024: W0102160102); Тест-набір для ви...
Ім'я:
Володимир Савочка
E-mail: [email protected] Телефон: +380965624428 ЄДРПОУ:
02000435
15
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

160 000,00 грн без ПДВ

Дивитись