Профнастил
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі додається (Оголошення Профнастил). Кількість (одиниці) найменувань зазначено в Додатку 1 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі вимоги до предмета закупівлі, інформація про технічні, якісні та інші
з 5 серп. 2022 11:35
до 11 серп. 2022 00:00
з 11 серп. 2022 00:00
до 15 серп. 2022 00:00
з 15 серп. 2022 12:58
до 15 серп. 2022 13:21
з 15 серп. 2022 13:21
до 16 серп. 2022 12:53
з 16 серп. 2022 12:53
до 23 серп. 2022 14:23
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Профнастил
Код ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
|
Кількість: 246,088 метри квадратні |
Період доставки:
до 23 серп. 2022
|
Місце доставки: Україна, 20300, Черкаська область, Умань, Павлова, 55в |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 5 серп. 2022 11:36 | |
| Електронний підпис | 5 серп. 2022 11:36 | |
|
|
||
| Документи закупівлі | 5 серп. 2022 11:36 | |
| Документи закупівлі | 5 серп. 2022 11:36 | |
|
|
||
| Не вказано | 15 серп. 2022 13:21 | |
| Не вказано | 10 серп. 2022 10:53 | |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 13 серп. 2022 11:09 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Технічні специфікації | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Електронний підпис | 13 серп. 2022 11:09 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Цінова пропозиція | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 12 серп. 2022 22:31 | |
| Технічні специфікації | 12 серп. 2022 22:31 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Протокол розгляду | 16 серп. 2022 12:52 | |
| Електронний підпис | 16 серп. 2022 12:53 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 23 серп. 2022 14:23 | |
| Підписаний договір | 23 серп. 2022 14:23 |
Пропозиція
Статус
переможець
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 13 серп. 2022 17:02 |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Технічні специфікації | 13 серп. 2022 16:54 | |
| Електронний підпис | 13 серп. 2022 17:02 |
Пропозиція
Статус
не розглядавсяКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
132 000,00 грн без ПДВ
Дивитись65 330,00 грн з ПДВ
Дивитись160 665,60 грн без ПДВ
Дивитись