Послуги з технічного обслуговування комп’ютерного томографу REVOLUTION EVO та інжектору BAEYER

Оголошення про проведення спрощеної закупівлі розроблене на виконання вимог абз. 3 п. 1 ч. 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» та ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р.

Очікувана вартість

80 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 3 серп. 2022 21:24

до 9 серп. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 9 серп. 2022 00:00

до 12 серп. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 12 серп. 2022 00:03

до 16 серп. 2022 14:45

Пропозиції розглянуто

з 16 серп. 2022 14:45

до 23 серп. 2022 00:18

Подання пропозицій:
9 серп. 2022 00:00 – 12 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
3 серп. 2022 21:24 – 9 серп. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05503705
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18028, Черкаська область, Черкаси, ВУЛИЦЯ САМІЙЛА КІШКИ, будинок 210
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Коваль Олександр
Володіння мовою:
Телефон:
380674849339
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з технічного обслуговування комп’ютерного томографу REVOLUTION EVO та інжектору BAEYER

Код ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 3 серп. 2022 21:24
Технічні специфікації 3 серп. 2022 21:24
Технічні специфікації 3 серп. 2022 21:24
Електронний підпис 3 серп. 2022 21:24

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
80 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
2 400,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Скрипко Андрій Анатолійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380445934325 ЄДРПОУ:
36519759
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 серп. 2022 11:48
Цінова пропозиція 11 серп. 2022 11:26
Електронний підпис 11 серп. 2022 11:48

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 серп. 2022 14:45
Не вказано 16 серп. 2022 14:45

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 23 серп. 2022 00:18
Електронний підпис 23 серп. 2022 00:18

Пропозиція

80 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРЕТЯ ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ"

Вас може зацікавити

Послуги сервісного обслуговування МРТ SIEMENS MAGNETOM SOLA Серійний номер – 184469 зг. СЗвх.№568 зав.відділення рентгенології
Послуги сервісного обслуговування МРТ SIEMENS MAGNETOM SOLA Серійний номер – 184469 зг. СЗвх.№568 зав.відділення рентгенології
Ім'я:
Галина Діно
E-mail: [email protected] Телефон: +380501030062 ЄДРПОУ:
43288621
34
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

97 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Код ДК 021:2015: 50420000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги технічного обслуговування комп’ютерного томографу Revolution Discovery)
Код ДК 021:2015: 50420000-5 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги технічного обслуговування комп’ютерного томографу Revolution Discovery)
Ім'я:
Юрій Лесюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380442065070 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26385055
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

82 250,00 грн без ПДВ

Дивитись
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з технічного обслуговування гемодіалізного обладнання Fresenius Medical Care; Послуги з технічного обслуговування гемодіалізного обладнання Fresenius Medical Care із заміною CLOSURE NIPPLE DN 6 NOZZLE 10MM FWT)
НАЦІОНАЛЬНИЙ КЛАСИФІКАТОР УКРАЇНИ Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Послуги з технічного обслуговування гемодіалізного обладнання Fresenius Medical Care; П...
Ім'я:
Юлія Соболь
E-mail: [email protected] Телефон: +380432660177 ЄДРПОУ:
02011031
14
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

101 023,25 грн без ПДВ

Дивитись